0

Letnie dekoracje ślubne dla Oli i Karola

Kochani, szykujecie się na ślub w lipcu i zastanawiacie się jakie letnie dekoracje ślubne wybrać? Dobrze trafiliście, bo dzisiaj mam dla Was porcję zdjęć z jednego z moich ulubionych wesel w tym sezonie. Zapraszam Was do obejrzenia kilku klatek ze ślubu Oli i Karola, który odbył się w lipcu w restauracji Novel House w Kamińsku pod Poznaniem. Samo miejsce bardzo polecamy, sala jest przestronna, jasna, ma bardzo dużo okien. Całość zachowana jest w kolorach bieli i szarości, co stwarza duże możliwości aranżacyjne. Dodatkowym plusem jest fakt, że restauracja organizuje tylko jedno wesele na weekend, co jest miłą odmianą w porównaniu z niektórymi lokalami. Dzięki temu, część dekoracji mogliśmy wykonać dzień wcześniej, wszystko odbyło się w dużym spokoju i ze wsparciem Pani Menadżer. Taki klimat naprawdę sprzyja pracy i jest też dużym ułatwieniem dla Młodej Pary!

 Z Olą zdecydowałyśmy się, że nasze letnie dekoracje ślubne przygotujemy w oparciu o cytrusowe kolory. Uzyskałam je wykorzystując letnie kwiaty: ogrodowe róże, eustomy, dalie, pachnący groszek, piwonie. Kompozycje były lekkie i soczyste, całość dopełniało dużo zieleni, bluszczu, srebrne świeczniki na tealighty oraz wysokie szare świece. Do naszych zadań należała też dekoracja sufitu, którą wykonaliśmy z zielonych girland z ruskusu, dekoracja tortu oraz aranżacja małej strefy chilloutu na dworze. Postawiliśmy więc kilka kolorowych leżaków oraz rozwiesiliśmy girlandy z żarówek. Pogoda tego dnia dopisywała, więc widzieliśmy, że sporo gości z naszej strefy skorzystało 😉 Całość dekoracji dopełniła przepiękna kaligrafia wykonana na brzoskwiniowym papierze od Sabiny z White Letters. Byłam zachwycona chwytając te małe cuda do rąk! Sabina przygotowała też dla nas tablicę rozsadzenia gości oraz napisy na słodki stół i do fotobudki. Serdecznie polecamy abyście korzystali z jej usług, kaligrafia naprawdę dopełnia wyjątkową oprawę ślubu!

Wszystkie fotografie, które znajdziecie w poście wykonaliśmy sami 🙂 Chyba powoli dochodzimy do perfekcji 🙂

holidays-2017-7 holidays-2017-5

holidays-2017-9

holidays-2017-8 holidays-2017-11

holidays-2017-12

holidays-2017-13holidays-2017-15

holidays-2017-16

holidays-2017-40holidays-2017-34holidays-2017-35holidays-2017-36

holidays-2017-38

holidays-2017-39

holidays-2017-41

holidays-2017-43

holidays-2017-44

Florystyka, zdjęcia: Flower Stories

Miejsce ceremonii: Kościół pw. Św. Jana Chrzciciela w Owińskach

Miejsce wesela: Novel House, Kamińsko

Papeteria: White Letters

Tort: Cukiernia Karpicko

0

Botaniczna sesja ślubna w SPOT

Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia sesji, którą zrealizowałam w kwietniu z Agą Bondyrą w poznańskim SPOcie. Aga zaprosiła mnie do współpracy przy bardzo delikatnym, dziewczęcym projekcie inspirowanym botaniką, baletem i industrialnymi wnętrzami. Do projektu Aga zaangażowała wspaniałe grono ludzi z branży, z którymi naprawdę świetnie się pracowało! Jednym z największych zaskoczeń przy sesji była dla mnie praca Sabiny z White Letters, której papeteria zrobiła na mnie ogromne wrażenie! Cudne botaniczne rysunki, wykorzystanie różnych faktur papieru, czytelne, przejrzyste pismo, to wszystko sprawia, że Sabina wskakuje u mnie do czołówki polskich ślubnych kaligrafów!

Do moich zadań na sesji należało przygotowanie bukietu dla Panny Młodej, wianka, dekoracji stołu oraz ozdobienie ścianki, papeterii i tortu. Piękny tort z szarym lukrem należy do moich ulubionych tortów jakie przyszło mi dekorować! W swojej pracy wykorzystałam właściwie wszystkie moje ulubione kwiaty: ciemierniki, jaskry butterfly, róże i kwitnące gałązki jabłonek. W industrialnym wnętrzu, na drewnianym stole pięknie sprawdziła się ceramika od Wabi Studio oraz lny od Lumio. Całość uzupełniłam moimi ulubionymi srebrzonymi i marmurowymi świecznikami 🙂

spring-ballerina_16

spring-ballerina_108

spring-ballerina_6

spring-ballerina_73

spring-ballerina_62

spring-ballerina_41

spring-ballerina_27

spring-ballerina_76

spring-ballerina_170

spring-ballerina_149

spring-ballerina_148

spring-ballerina_205

spring-ballerina_200

spring-ballerina_107

Fotografia, organizacja: Aga Bondyra

Florystyka: Flower Stories

Modelka: Julia Hołowacz, Malva Models

Suknia: Sylwia Kopczyńska

Make-up: Aga Kasperska

Papeteria: White Letters

Tort, makaroniki: Cukiernia Karpicko //

Lokalizacja: SPOT. 

 

0

Dekoracja ślubu w plenerze Pałac Balcerowo – Asia i Leszek

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam zdjęcia ze ślubnej ceremonii Asi i Leszka, która odbyła się w Pałacu Balcerowo w Gnieźnie. Nie przypuszczałam, że jest możliwe, aby w centrum miasta znaleźć tak piękny budynek zlokalizowany w tak pięknym otoczeniu! Pałac otoczony jest niezwykle zadbanym parkiem ze starodrzewami oraz małą architekturą. Znajdziemy tam cudne fontanny, małe budynki, pergole porośnięte pnącymi różami. Od razu widać, że właściciele Pałacu włożyli całe serce w zachowanie uroku tego miejsca. Grzechem byłoby w takim miejscu robić ślub pod dachem, ale pogoda straszyła nas do samego końca. Około 13 Panna Młoda podjęła decyzję, że ceremonia ma się odbyć jednak w plenerze 🙂 Mimo presji czasu udało się przygotować piękny dziki łuk zdobionymi piwoniami, hortensjami, daliami i różami. Bardzo chciałam, aby całość wpisała się w klimat parku dlatego postawiliśmy na ożywczą zieleń i naturalne wygięcie gałązek. Bukiet Panny Młodej zachowałyśmy w delikatnej biało-różowej kolorystyce i przewiązałyśmy długimi jedwabnymi wstążkami. Butonierka Pana Młodego została zachowana w zbliżonej kolorystyce, a jej bazę tworzyły gałązki oliwne, również obecne w bukiecie. Cieszy nas ogromnie, że po ceremonii Asia z Leszkiem znaleźli dla nas 2 minuty aby zapozować pod łukiem 🙂 Kochani, bardzo Wam dziękujemy za ten niezwykły dzień!

al-13al-2al-15 al-5al-11al-9al-14al-7

Jeśli planujecie ślub w plenerze w Pałacu Balcerowo i podobają Wam się nasze realizacje, dajcie znać! Chętnie pomożemy Wam zrealizować Wasze marzenia o pięknej ceremonii 🙂

Lokalizacja: Pałac Balcerowo

Kwiaty i zdjęcia: Flower Stories