Listopad 15, 2018

Refleksje na 29 urodziny!

Listopad od zawsze był moim najbardziej ulubionym miesiącem w roku. To miesiąc kiedy świętuję swoje urodziny, czasami pojawia się już pierwszy śnieg i czuć za rogiem zbliżające się Święta Bożego Narodzenia 🙂 To wszystko sprawia, że chociaż dla większości ponury i zimny, listopad jawi się mi jako miesiąc ciepły i rodzinny. To dla mnie taki czas, w którym zaczynam podsumowywać cały mijający rok i snuć plany na kolejny. Przygotowuję swoją listę rzeczy, które chciałabym osiągnąć przed kolejnymi urodzinami i marzę o tym, gdzie chcę być dokładnie za 12 miesięcy!

Bez wątpienia ten rok był dla mnie trudny. Zdecydowanie pierwsze skrzypce grało dla mnie macierzyństwo i odkrywanie się w tej zupełnie nowej dla mnie roli: mamy małej Celinki. Nigdy, przenigdy nie sądziłam, że trafi mi się dziecko wymagające takiej uwagi! Nigdy nie sądziłam, że będę w stanie funkcjonować bez snu, czy bez ulubionego jedzenia, a jednak udaje mi się to już przez 8 miesięcy 🙂 Ciężko być mamą, gdy Twoje dziecko non stop płacze i nie wiesz jak mu pomóc, gdy płacze w aucie, w wózku, a nawet na rękach. Gdy w końcu przychodzi lepszy czas, gdy uspokaja się w twych ramionach, waży już tak dużo, że nie jesteś w stanie go nosić. Gdy widzisz światełko w tunelu, znowu wychodzi kolejny ząb i musisz odkrywać swoje pokłady cierpliwości na nowo 😉 Zmuszona jesteś odłożyć na dalszy plan swoje plany czy pragnienia, spotkania z klientami, zawodowy rozwój. Wszystko jednak dla tego małego człowieka, który ma wyrosnąć na wspaniałą osobę, przekonaną, że jest i zawsze będzie kochany i wspierany przez swoich rodziców.

Cieszę się, że udało nam się w październiku spotkać z Agą Bondyrą, która wykonała dla nas zdjęcia na 7 miesiąc życia Celinki 🙂 Zdjęcia są tak klimatyczne, że musiałam się nimi z Wami podzielić, a za chwilę wywołane trafią na ściany naszego mieszkania. Oddają wszystko to co piękne i pozytywne w macierzyństwie i są wspaniałym prezentem na dzisiejsze urodziny! Nie było łatwo mieć 28 lat, ale dalej przecież pójdzie już z górki, prawda ;)?

Fotografie: Aga Bondyra

sesja rodzinna w poznaniusesja rodzinna w poznaniusesja rodzinna w poznaniusesja rodzinna w poznaniusesja rodzinna w poznaniusesja rodzinna w poznaniu

sesja rodzinna w poznaniu

DODAJ KOMENTARZ

Good post. I’m going through some of these issues as well..

Your comment is awaiting moderation.

Outstanding quest there. What occurred after? Good luck!

Your comment is awaiting moderation.

A financial advisor is your planning accomplice.

Your comment is awaiting moderation.

That is true for funding recommendation as properly.

Your comment is awaiting moderation.

Now it’s time to choose your particular investments.

Your comment is awaiting moderation.

And this is an investment danger worth taking.

Your comment is awaiting moderation.

This is true for funding advice as nicely.

Your comment is awaiting moderation.

And that is an funding threat worth taking.

Your comment is awaiting moderation.

Buyers do pay direct and indirect costs.

Your comment is awaiting moderation.

I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was curious what all is needed
to get setup? I’m assuming having a blog like yours would cost a
pretty penny? I’m not very internet savvy so I’m not 100% positive.

Any tips or advice would be greatly appreciated.
Many thanks

Your comment is awaiting moderation.