WARSZTATY FLORYSTYCZNE INSPIROWANE PORAMI ROKU

JESIEŃ, CZYLI  ZANIM OPADNĄ LIŚCIE

Wrzesień to wspaniały czas, kiedy kończy się lato i zaczyna jesień. Czas pełen cudnych kolorów, czerwieni, żółci, pomarańczy, złota i brązu. Czas kiedy dostępne są jeszcze wspaniałe letnie kwiaty, róże angielskie, dalie, naparstnice, a pojawiają się znowu pierwsze jaskry, hortensje i cynie. To właśnie wtedy najpiękniej przebarwiają się liście ukochanych roślin i krzewów.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszych pierwszych warsztatach florystycznych inspirowanych porami roku. Zaczynamy właśnie od jesieni 🙂

warsztaty florystyki ślubnej

WARSZTATY FLORYSTYKI ŚLUBNEJ: ŚLUB W PLENERZE

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć plenerowe instalacje ślubne. Wspólnie przygotujemy dwa rodzaje instalacji: ślubny łuk – bramkę oraz rosnącą instalację. Pokażemy Wam jakich materiałów używamy, jak zapewniamy dostęp roślin do wody, jak wybieramy zieleń i kwiaty. Nauczycie się wykorzystywać także rośliny doniczkowe.

TERMIN

Warsztaty odbędą się 15 września 2018 w godzinach 10:00-16:30.

LOKALIZACJA

Warsztaty odbędą się w ogrodzie Flower Stories w Orliczku koło Pniew (60 km od Poznania). Dostępny będzie dla nas mój wspaniały stuletni dom z historią. Wybudowany z niepalonej cegły suszonej na słońcu, otoczony zielenią krzewów i drzew. W razie niepogody będzie możliwość ogrzania się przy kaflowym kominku.

KOSZT

Koszt warsztatów to 650 zł. W przypadku rezerwacji do 30.06. koszt warsztatów to 550 zł. Cena zawiera wszystkie materiały florystyczne, dużą selekcję kwiatów, naczynie które możesz zabrać do domu, prezent powitalny, profesjonalne fotografie oraz sezonowe przekąski.

kurs florystyczny poznań warszawa kraków

DLA KOGO?

Na warsztaty florystyki ślubnej zapraszamy wszystkie chętne osoby! Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie, ale jeśli je masz, z pewnością pogłębisz swoją wiedzę. Poznasz nasze podejście do florystyki, nasze techniki i naszą filozofię kwiecenia.

STYPENDIUM

Na warsztatach oferujemy jedno miejsce dla stypendysty. Zgłoszenia przyjmowane będą na Instagramie @flowerstories.pl od 1 czerwca do 15 czerwca 2018 roku. Zwycięzca stypendium zostanie ogłoszony wieczorem 20 czerwca i będzie przysługiwał mu darmowy udział w warsztatach.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

Na warsztatach obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

FOTOGRAFIA

Warsztaty będą uwiecznione na pięknych i ponadczasowych fotografiach wykonanych na kliszy. Każdy uczestnik otrzyma zdjęcia swoich prac oraz ujęcia w trakcie designu. Wszystkie fotografie będzie można wykorzystać w celach promocyjnych i w portfolio uczestnika.

POSIŁKI

W ciągu dnia dostępne będą przekąski i napoje dla wszystkich uczestników.

kurs florystyczny cena

DOJAZD

Dojazd na miejsce warsztatów nie jest uwzględniony w cenie, ale uczestnicy będą mogli się skontaktować z innymi osobami w celu wspólnego dojazdu z i do Poznania.

ZWROTY

W momencie rezerwacji miejsca na warsztatach, uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia pełnej płatności. W przypadku rezygnacji, płatność nie podlega zwrotom. Dopuszczamy jednak możliwość zamiany terminu na inny w przypadku takiego zgłoszenia na 30 dni przed warsztatami.

ZAPYTANIA

W przypadku pytań jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji pod adresem sonia@flowerstories.pl