Sonia Twardoń
Florist, designer, stylist

Owner of Flower Stories. Wife to amazing husband and mother of sweet baby girl Celina.

Florist and stylist specialized in nature inspired celebrations. I’ve been designing flowers for weddings since 6 years for couples that love travels, art, architecture and design. Focused on creating beautiful family celebrations, my biggest source of inspiration is nature itself.

Schedule a meeting

Proudly featured

Mówią o nas

szczęśliwi klienci

Sonia wykonała na nasz ślub przepiękne dekoracje dbając o dostosowanie ich do motywu przewodniego wesela. Zadbała o to, aby ten dzień był naprawdę piękny i wyjątkowy, a poprzez swój profesjonalizm zapewniła mi, pannie młodej coś, o co bardzo trudno przy organizacji wesela: spokój. Miałam świadomość, że wszystko jest w dobrych rękach.

Agnieszka i Mikołaj

Flower Stories zajęli się kompleksowo dekoracjami na nasz ślub. Wykonali przepiękne, pachnące aranżacje. Sonia doskonale odczytuje potrzeby klientów, wykonuje swoją pracę z niezwykłą starannością i dbałością o detale. Wraz z mężem oraz gośćmi byliśmy na zachwyceni, usłyszeliśmy komplementy od wielu osób również z branży ślubnej, którzy już wiele w swoim fachu widzieli. Polecamy z całego serca.

Hotel Navigator Wesele, dekoracje ślubne poznań, konsultantka ślubna poznań, wedding planner poland

Paulina i Adam

Z ogromną radością mogę polecić Sonię wszystkim Parom Młodym, które szukają niecodziennych dekoracji kwiatowych na swoją ceremonię ślubną. Podczas spotkania uzgodniłyśmy dokładnie szczegóły realizacji, a po krótkim czasie otrzymaliśmy mailowo fantastyczny projekt, dzięki któremu poczuliśmy indywidualne podejście Soni do klienta i jej profesjonalizm. Kwiaty w dniu ślubu były świeże i piękne, a kompozycje idealnie takie, o jakich marzyliśmy podczas przedślubnych przygotowań. Dodatkowo nie sposób nie wspomnieć o fantastycznym kontakcie z Sonią i jej błyskawicznym wręcz odpowiedziom na mniej lub bardziej ważne pytania nurtujące Pannę Młodą <3 bardzo dziękujemy za fantastyczną współpracę!

Joanna i Mariusz

Sonia wspierała nas na maksa i bardzo nam pomogła w organizacji wesela na odległość. Potrafi słuchać, jakie oczekiwania ma klient - wystarczy rzucić jedno hasło a Sonia podaje pełno kreatywnych pomysłów. Rozumie, że TEN dzień jest ważny dla osób, które do niej trafiają, co nie zawsze się zdarza w branży ślubnej. Byłam zachwycona dekoracjami, jakie nam stworzyła, tak od serca i z pasją. Dziękuję!

Karolina i Matteo