WARSZTATY FLORYSTYCZNE INSPIROWANE PORAMI ROKU

Warsztaty florystyczne Poznań, kurs układania kwiatów w Poznaniu, kurs florystyczny

JESIEŃ, CZYLI  ZANIM OPADNĄ LIŚCIE

Wrzesień to wspaniały czas, kiedy kończy się lato i zaczyna jesień. Czas pełen cudnych kolorów, czerwieni, żółci, pomarańczy, złota i brązu. Czas kiedy dostępne są jeszcze wspaniałe letnie kwiaty, róże angielskie, dalie, naparstnice, a pojawiają się znowu pierwsze jaskry, hortensje i cynie. To właśnie wtedy najpiękniej przebarwiają się liście ukochanych roślin i krzewów.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszych pierwszych warsztatach florystycznych inspirowanych porami roku. Zaczynamy właśnie od jesieni 🙂

kurs florystyczny, warsztaty florystyczne w Poznaniu, warsztaty układania kwiatów

JESIENNE KOMPOZYCJE

Warsztaty te przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się tworzyć kompozycje w wazie inspirowane jesienią. Sięgniemy po morze sezonowych kwiatów, gałęzi i liści, nauczymy się jak dobierać kolory by kompozycje wyglądały naturalnie i wpasowywały się w otoczenie, do którego są przeznaczone. Opowiemy o naszej filozofii układania kwiatów, o takich zagadnieniach jak głębia, ruch, cienie, kolor i tekstura.

TERMIN

Warsztaty odbędą się 16 września 2018 w godzinach 10-16:30.

LOKALIZACJA

Warsztaty odbędą się w Poznaniu. Dokładna lokalizacja zostanie podana bliżej wydarzenia.

KOSZT

Koszt warsztatów to 550 zł. W przypadku rezerwacji do 30.06. koszt warsztatów to 450 zł. Cena zawiera wszystkie materiały florystyczne, kwiaty, naczynie, prezent powitalny, profesjonalne fotografie oraz sezonowe przekąski.

florystyka ślubna kurs, warsztaty florystyczne, warsztaty układania kwiatów w naturalnym stylu

DLA KOGO?

Na warsztaty zapraszamy wszystkie chętne osoby! Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie, ale jeśli je masz, z pewnością pogłębisz swój warsztat. Poznasz nasze podejście do florystyki, nasze techniki i naszą filozofię kwiecenia.

STYPENDIUM

Na warsztatach oferujemy jedno miejsce dla stypendysty. Zgłoszenia przyjmowane będą na Instagramie @flowerstories.pl od 6 czerwca do 20 czerwca 2018 roku. Zwycięzca stypendium zostanie ogłoszony wieczorem 24 czerwca i będzie przysługiwał mu darmowy udział w warsztatach.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

Na warsztatach obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

FOTOGRAFIA

Warsztaty będą uwiecznione na pięknych i ponadczasowych fotografiach wykonanych na kliszy. Każdy uczestnik otrzyma zdjęcia swoich prac oraz ujęcia w trakcie designu. Wszystkie fotografie będzie można wykorzystać w celach promocyjnych i w portfolio uczestnika.

POSIŁKI

W ciągu dnia dostępne będą przekąski i napoje dla wszystkich uczestników warsztatów. Stawiamy na sezonowość i lokalne produkty, zarówno te na słodko jak i na słono.

Warsztaty florystyczne Poznań, kurs florystyczny Poznań, kurs florystyki ślubnej

DOJAZD

Dojazd na miejsce warsztatów nie jest uwzględniony w cenie.

ZWROTY

W momencie rezerwacji miejsca na warsztatach, uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia pełnej płatności. W przypadku rezygnacji, płatność nie podlega zwrotom. Dopuszczamy jednak możliwość zamiany terminu na inny w przypadku takiego zgłoszenia na 30 dni przed warsztatami.

ZAPYTANIA

W przypadku pytań jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji pod adresem sonia@flowerstories.pl