konferencja florystyczna flower stories

Konferencja florystyczna Flower Stories 2020

23-24.03.2020, Poznań

Flower Stories Konferencja to wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Po raz pierwszy na jednej scenie spotkają się najwybitniejsi floryści z całego kraju i z zagranicy, którzy podzielą się z Wami swoim bogatym doświadczeniem i szeroką wiedzą. Formuła zaplanowanego przez nas przedsięwzięcia zakłada poruszenie zagadnień naturalnej, sezonowej florystyki ślubnej. Przyjrzymy się jej jednak z zupełnie innej strony i nadamy jej niepowtarzalnie świeżego charakteru. Podczas pierwszego dnia spotkania zaproponujemy Wam udział w różnorodnych pokazach florystycznych, które poszerzą Wasze horyzonty i przygotują do zajęć praktycznych. Drugi dzień obfitować bowiem będzie w warsztaty florystyczne, warsztaty biznesowe oraz grupy dyskusyjne, dające możliwość wymiany doświadczeń i poznania innych florystów i ich niesamowitych historii.

Szczegóły

01

Poznaj wykładowców

Prelegenci

Na konferencję zaprosiliśmy 14 prelegentów z całej Polski, a także gościa zza granicy. Wśród nich znajdziecie wybitnych florystów, dekoratorów, fotografów, wedding plannerów, czy ogrodników. Będą z nami takie osobistości jak: Art Size, My Big Day, Siloh Floral, Bez Ogródek, Jam Studio, Elena Matiash, Your Perfect Wedding, Śluby Zero Waste, Wesele z Naturą, Zapłotnia, Umajona, Dr Bloom :)

02
Concordia design

Termin i miejsce

23-24.03.2020, Concordia Design, Poznań

Naszą konferencję organizujemy w pięknych, inspirujących wnętrzach Concordia Design w Poznaniu. Jest to pierwsze prywatne centrum designu w Polsce położone w samym centrum Poznania, w odrestaurowanym budynku Starej Drukarni. Wierzymy, że inspirująca przestrzeń pobudza do działania, a wspaniałe jedzenie serwowane w restauracji Concordia Taste pozwoli Wam chłonąć wiedzę przez cały czas trwania konferencji.

Jasne, przestronne sale z dostępem do światła dziennego staną się miejscem naszych warsztatów, a duża sala bankietowa ugości nas na wieczornym bankiecie po pierwszym dniu konferencji. Będzie to wspaniała okazja do poznawania się, wymiany doświadczeń i zacieśniania biznesowych więzi.

03
konferencja florystyczna flower stories

Plan wydarzenia

Dzień 1

Podczas pierwszego dnia spotkania zaproponujemy Wam udział w różnorodnych pokazach florystycznych, które poszerzą Wasze horyzonty i przygotują do zajęć praktycznych. Zobaczycie jak pracują i czym inspiruje się wyjątkowe firmy z branży!

04
konferencja florystyczna flower stories

Plan wydarzenia

Dzień 2

Drugi dzień obfitować będzie w warsztaty florystyczne, warsztaty biznesowe oraz grupy dyskusyjne, dające możliwość wymiany doświadczeń i poznania innych florystów oraz ich niesamowitych historii.

05
konferencja florystyczna flower stories

Rezerwacje

Bilety

Wszelkie informacje na temat zakupu biletów, zapisów na konkretne warsztaty oraz szczegóły dotyczące naszych prelegentów zobaczysz na naszej stronie internetowej!