OFERTA – śluby i wesela

[vc_row fullwidth=”true” css=”.vc_custom_1462800236756{margin-top: -60px !important;}”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text disable_pattern=”false” el_class=”minus-pierwsza”]

Tworzymy piękne śluby, skupiając się na szczegółach które są dla Ciebie ważne!

W naszej pracowni wsłuchujemy się w Wasze potrzeby, by stworzyć dla Was niepowtarzalną oprawę Waszego ślubu i wesela. Do perfekcji opanowaliśmy sztukę dbania o szczegóły!

Florystyka

Oferujemy cała gamę kwiatowych dekoracji na Twoje przyjęcie niezależnie czy odbywa się ono w plenerze, w domu, w eleganckiej restauracji czy stodole. Dekorujemy śluby w kościołach i w plenerze. Znani jesteśmy z naszego organicznego ogrodowego stylu, w którym kwiaty dominują nad zielenią. Nasze kompozycje i bukiety są lekkie i swobodne, dopełnione gałązkami owoców i pnączy doskonale wpisują się w otoczenie do którego są przeznaczone. Sprowadzamy najpiękniejsze kwiaty z Holandii, Japonii, Włoch i Kenii, a także zamawiamy je u lokalnych ogrodników, którzy hodują je specjalnie dla nas.
W naszej ofercie znajdziesz:
  • florystykę indywidualną: bukiety, butonierki, wianki, bransoletki, spinki do włosów, akcesoria dla druhen i druhenek
  • dekorację sal: stołów, bufetów, wejścia na salę, dekoracje wiszące, za Parą Młodą
  • dekorację kościołów: ołtarza, ławek, krzeseł, klęczników, wejścia
  • dekorację ślubów w plenerze: ślubną bramkę, krzesła.

Event design

Nie tylko układamy dla Ciebie kwiaty, ale personalizujemy Twoje przyjęcie sprawiając by każdy szczegół był piękny i pasował do siebie. Razem z Tobą zajmujemy się tworzeniem spójnej koncepcji stylizacyjnej wesela która opowie Twoją historię i będzie odzwierciedleniem Twojego stylu. Twoją wizję następnie zamienimy w rzeczywistość. Zadbamy o wszystkie detale począwszy od obrusów, serwetek, i krzeseł, aż po wstążeczki na prezencie dla gości, świece, czy winietki i menu. Każdy wizualny aspekt Twojego przyjęcia zostanie starannie zaplanowany i zrealizowany tak, by Twoje wesele były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Niezależnie którą usługą jesteś zainteresowany napisz do nas, a pokażemy Ci jak realizowaliśmy przyjęcia naszych poprzednich klientów!

Nasze realizacje zostały docenione przez takie wydawnictwa i blogi jak amerykański OnceWed oraz polskie Mad for MagMagazyn Wesele, Bridelle, Ślubny Nieporadnik i Wedbook.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/3″][mk_image src=”http://flowerstories.pl/wp-content/uploads/2016/04/Sunset-Editorial-FB-upload-009.jpg” image_size=”full”][mk_image src=”http://flowerstories.pl/wp-content/uploads/2016/04/KingaWojciech-Sunset-Beach-Shoot-FB-albums-002.jpg” image_size=”full”][mk_image src=”http://flowerstories.pl/wp-content/uploads/2016/04/Sunset-Editorial-FB-upload-063.jpg” image_size=”full”][/vc_column][/vc_row]