Warsztaty 2023

Poniżej przedstawiamy nasz wstępny harmonogram warsztatów florystycznych w 2023 roku. Wszystkie warsztaty odbywają się w naszej pracowni w Poznaniu na ul. Uni Lubelskiej 3. Prosimy o dokonywanie rezerwacji miejsc poprzez wysłanie wiadomości na adres email: sonia@flowerstories.pl

Warsztaty ślubne

23-24.03.2023, g. 9:00-16:00 (CZW - PT)

15-16.04.2023 g. 9:00-16:00 (SOB - NIE)

W CENIE:

Te dwudniowe warsztaty florystyki ślubnej zaplanowane zostały dla każdej osoby, która chce rozwinąć swój warsztat florystyczny i biznesowy. Na zajęciach nauczysz się układać: lekkie i naturalne bukiety ślubne, kompozycje na stoły, oraz budować ślubne instalacje (bramki czy tła na dekoracje ceremonii).

Ważnym elementem warsztatów jest wspólnie przygotowana i zaaranżowana sesja zdjęciowa z modelką oraz sesja biznesowa. Wszystkie zdjęcia wykorzystasz w swoim portfolio.

Max. 8 miejsc.

Materiał florystyczny

Wszystkie narzędzia i naczynia

Lunch, deser i kawa

Sesja zdjęciowa wszystkich prac

KOSZT:

2 700 PLN

ZAPISZ SIĘ

warsztaty instalacji

Instalacje florystyczne

15 lipca 2023 - g.9-17:00

Ten jednodniowy warsztat został zaplanowany z myślą o osobach, które planują rozwijać swoje umiejętności planowania i wykonywania dużych instalacji. Miejsce: Poznań.

Na warsztatach wykonamy różne typy instalacji florystycznych: wiszące, rosnące, czy pnące, które będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Nauczycie się planować, wyceniać instalacje i zdobywać na nie klientów.

min. 6 osób.

W CENIE:

Materiały florystyczne

Narzędzia

Lunch, deser i kawa

Fotografia prac

KOSZT:

2000 PLN

ZAPISZ SIĘ

Kompozycja w naczyniu

16.03.2023 (czwartek) g. 10:00-15:00

Na warsztatach nauczycie się tworzyć lekką i naturalną kompozycję w naczyniu w oparciu o siatkę florystyczną oraz kenzan.

Poznacie różne techniki budowania kompozycji bez gąbki. Nauczycie się przekładać teorię sztuki na Wasze prace. Zrozumiecie jak stosować w kompozycji faktury i kolor.

Nauczycie się wyceniać swoje kompozycje, by gwarantować zawsze odpowiednią marżę.

Obie kompozycje zabieracie do domu.

6 miejsc. Warsztaty odbywają się w Poznaniu.

W CENIE:

Materiał florystyczny

Wszystkie narzędzia i naczynia

Deser i kawa

KOSZT:

1000 PLN

ZAPISZ SIĘ

Bukiet ślubny

17.03.2023 - piątek - Poznań

Na tym warsztacie nauczycie się tworzyć bukiety ślubne w angielskim, ogrodowym stylu. Nauczę Was mojej autorskiej metody dobierania kwiatów 5D, pokażę Wam jak łączyć kolory i faktury, aby nadawać bukietom lekkości i naturalności.

Pokażę Wam jak należy kondycjonować kwiaty, jak tworzyć palety kolorystyczne, które będą unikatowe i przyciągną do Ciebie wymarzonego klienta.

Oba bukiety zabieracie do domu.

6 miejsc. Warsztaty odbywają się w Poznaniu.

W CENIE:

Materiały florystyczne

Narzędzia, jedwabne wstążki

Deser i kawa

KOSZT:

1000 PLN

ZAPISZ SIĘ

Jak się zapisać na warsztaty?

04

03

02

01

UCZ SIĘ RAZEM Z NAMI

OPŁAĆ KOSZT UCZESTNICTWA

WYŚLIJ MAILA Z REZERWACJĄ

WYBIERZ TEMATYKĘ I TERMIN

W dniu warsztatów przyjedź do pracowni Flower Stories pełna zapału i energii do nauki. Niczym się nie stresuj, zobaczysz, że to będzie wspaniałe doświadczenie!

W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz fakturę do opłacenia. Wpłata jest równoznaczna z potwierdzeniem Twojej rezerwacji i Twojego miejsca na warsztatach.

Prześlij do nas maila na adres sonia@flowerstories.pl lub przez formularz kontaktowy z podaniem imienia i nazwiska, oraz wybranym tematem warsztatów.

Wybierz tematykę warsztatów spośród dostępnych szkoleń umieszczonych powyżej. Jeśli nie znajdujesz interesującego tematu, zaobserwuj nas na IG - tam wrzucamy aktualne tematy.

MÓWIĄ O NAS

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach Sonii, które były niesamowitym przedsięwzięciem. Na dwudniowych warsztatach Sonia pokazała nam jak układać kwiaty w kompozycji aby były one lekkie i naturalne i jak najbardziej zgodne z naturą :) Na warsztatach mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami i poznać nowe techniki układania naturalnych bukietów, które będę wykorzystywać już w kolejnej realizacji ślubnej. Sonia sama w sobie to niesamowita osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem, od której można wiele się nauczyć!

W maju 2019, miałam przyjemności brać udział w dwudniowych warsztatach florystycznych organizowanych przed Sonię. Było to inspirujące doświadczenie, które zmieniło moje podejście do układania kwiatów i wyboru materiału roślinnego.

Warsztaty były prowadzone w sposób profesjonalny, dopracowane w detalach. Jestem bardzo zadowolona, że miałam przyjemność uczestniczyć w tym kreatywnym spotkaniu. Polecam z całego serca!

Brałam udział w warsztatach Soni zarówno online jak i praktycznych. Polecam je z całego serca, mimo że pracuję w branży florystycznej dłuższy czas, pozwoliły mi one otworzyc się na nowe możliwości, zarówno jeśli chodzi o prowadzenie biznesu jak i praktyczne cenne wskazówki odnośnie układania i kompozycji.

Na warsztatach prawdziwie poczułam, że to co robię ma sens, ale ma sens tylko wtedy jeśli będę się rozwijać - a to właśnie dzięki takim warsztatom pełnym rzetelnej wiedzy.

— AGNIESZKA ZAWODNA

— JULIA SANCEWICZ

— SŁAWKA TULIŃSKA

NATURE WEDDING DREAM

FLORA STUDIO JS

ODCIENE ZIELENI

ZOBACZ RELACJE Z POPRZEDNICH WARSZTATÓW

Zobacz relacje z poprzednich edycji warsztatów florystycznych i przekonaj się, że warto do nas dołączyć!

Zapisz się!

Zapisz się przez poniższy formularz kontaktowy na wybrane warsztaty. W treści wiadomości podaj imię i nazwisko, dane do faktury ( firma czy osoba prywatna) oraz datę warsztatów. W wiadomości zwrotnej otrzymasz od nas informacje o sposobie dokonania płatności i wstępną rezerwację miejsca :)

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.