WARSZTATY FLORYSTYCZNE INSPIROWANE PORAMI ROKU

warsztaty florystyki ślubnej

WARSZTATY FLORYSTYKI ŚLUBNEJ: ŚLUB W PLENERZE

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć plenerowe instalacje ślubne. Wspólnie przygotujemy dwa rodzaje instalacji: ślubny łuk – bramkę oraz rosnącą instalację. Pokażemy Wam jakich materiałów używamy, jak zapewniamy dostęp roślin do wody, jak wybieramy zieleń i kwiaty. Nauczycie się wykorzystywać także rośliny doniczkowe.

TERMIN

Warsztaty odbędą się 15 września 2018 w godzinach 10:00-17:00.

LOKALIZACJA

Warsztaty odbędą się w Poznaniu.

KOSZT

Koszt warsztatów to 1200 zł. Cena dla pierwszej połowy miejsc to 1050 zł. Cena zawiera wszystkie materiały florystyczne, dużą selekcję kwiatów, prezent powitalny, profesjonalne fotografie oraz sezonowe przekąski.

kurs florystyczny poznań warszawa kraków

DLA KOGO?

Na warsztaty florystyki ślubnej zapraszamy wszystkie chętne osoby! Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie, ale jeśli je masz, z pewnością pogłębisz swoją wiedzę. Poznasz nasze podejście do florystyki, nasze techniki i naszą filozofię kwiecenia.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW

Na warsztatach obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

FOTOGRAFIA

Warsztaty będą uwiecznione na pięknych i ponadczasowych fotografiach wykonanych na kliszy. Każdy uczestnik otrzyma zdjęcia swoich prac oraz ujęcia w trakcie designu. Wszystkie fotografie będzie można wykorzystać w celach promocyjnych i w portfolio uczestnika.

POSIŁKI

W ciągu dnia dostępne będą przekąski i napoje dla wszystkich uczestników.

kurs florystyczny cena

ZWROTY

W momencie rezerwacji miejsca na warsztatach, uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia pełnej płatności. W przypadku rezygnacji, płatność nie podlega zwrotom. Dopuszczamy jednak możliwość zamiany terminu na inny w przypadku takiego zgłoszenia na 30 dni przed warsztatami.

ZAPYTANIA

W przypadku pytań jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji pod adresem sonia@flowerstories.pl