Wiosenne bukiety

Wiosenne warsztaty florystyczne

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w trzeciej edycji naszych warsztatów florystycznych inspirowanych porami roku. Przyszła pora na wiosnę oraz po pierwszy na WARSZTATY Z BUKIETÓW :)

Wiosną świat budzi się do życia i to kochamy najbardziej! Uwielbiamy wszystkie pierwsze pąki na drzewach, kwitnące gałęzie jabłonek i magnolii. Bogactwo kolorów i tekstur, które sprawiają że majowe śluby są naszymi ulubionymi :)

Na warsztatach będziecie miały okazję nauczyć się komponowania dwóch typów bukietów, z których słynie nasza pracownia: bujnych, ogrodowych oraz minimalistycznych.

Informacje

01
Wybór kwiatów na warsztatach florystycznych.

Termin, miejsce, koszt

Warsztaty odbędą się 23 maja 2019 w godzinach 10:00-16:00 w Poznaniu lub okolicach. Dokładne miejsce warsztatów potwierdzimy wkrótce.

Koszt warsztatów to 750 zł. W przypadku wczesnej rezerwacji do 28.02. koszt warsztatów to 650 zł. Cena zawiera wszystkie materiały florystyczne, kwiaty, prezent powitalny, profesjonalne fotografie oraz sezonowe przekąski.

02

Dla kogo?

Na warsztaty zapraszamy wszystkie chętne osoby! Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie, ale jeśli je masz, z pewnością pogłębisz swój warsztat. Poznasz nasze podejście do florystyki, nasze techniki i naszą filozofię kwiecenia.

Na warsztatach obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

03

Harmonogram

10:00- 12:00 Bukiety ogrodowe
Opowiemy o tym jak tworzymy nasze ogrodowe bukiety z wykorzystaniem najpiękniejszych sezonowych kwiatów. Pokażemy jak wykorzystać takie aspekty komponowania bukietów jak kolor, kształt, tekstura i ruch. Następnie każda z Was będzie miała okazję stworzyć swój dziki i bujny bukiet ogrodowy.

12:00-13:00 Przerwa, sezonowy lunch
Zasiądziemy przy stole, aby zjeść pyszny, sezonowy lunch i chwilę odpocząć przed drugą częścią warsztatów. Będzie czas na pytania i rozmowy.

13:00 - 15:00 Bukiety minimalistyczne
Nauczycie się kompozycji bukietów minimalistycznych i monochromatycznych, stworzonych tylko z jednego koloru i ograniczonych gatunków kwiatów. Bukiety te są jednym z największych trendów najbliższych sezonów.

15:00-16:00 Fotografia
Całość uwieczni fotograf na zdjęciach, które będziecie mogły wykorzystać w swoim portfolio.

04

Fotografie

Warsztaty będą uwiecznione na pięknych i ponadczasowych fotografiach. Każdy uczestnik otrzyma zdjęcia swoich prac oraz ujęcia w trakcie designu. Wszystkie fotografie będzie można wykorzystać w celach promocyjnych i w portfolio uczestnika.

05

Inne

W ciągu dnia dostępne będą przekąski i napoje dla wszystkich uczestników warsztatów.

Dojazd na miejsce warsztatów nie jest uwzględniony w cenie.

W momencie rezerwacji miejsca na warsztatach, uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia pełnej płatności. W przypadku rezygnacji, płatność nie podlega zwrotom. Dopuszczamy jednak możliwość zamiany terminu na inny w przypadku takiego zgłoszenia na 30 dni przed warsztatami.

W przypadku pytań jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji pod adresem sonia@flowerstories.pl

Zarezerwuj swoje miejsce

Jeśli chcesz zapisać się na warsztaty, lub zapytać o szczegóły, napisz do nas!
Error, name is required field.
Error, please enter a valid email address.