Wiosenne kompozycje

Wiosenne warsztaty florystyczne

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w trzeciej edycji naszych warsztatów florystycznych inspirowanych porami roku. Przyszła pora na wiosnę!

Wiosną świat budzi się do życia i to kochamy najbardziej! Uwielbiamy wszystkie pierwsze pąki na drzewach, kwitnące gałęzie jabłonek i magnolii. Bogactwo kolorów i tekstur, które sprawiają że majowe śluby są naszymi ulubionymi :)

Informacje

01

Termin, lokalizacja, koszt

Warsztaty odbędą się 22 maja 2019 w godzinach 10:00-16:00 w Poznaniu lub okolicach. Dokładne miejsce warsztatów potwierdzimy wkrótce.

Koszt warsztatów to 750 zł. W przypadku wczesnej rezerwacji do 28.02. koszt warsztatów to 650 zł. Cena zawiera wszystkie materiały florystyczne, kwiaty, naczynie, prezent powitalny, profesjonalne fotografie oraz sezonowe przekąski.

02

Dla kogo?

Na warsztaty zapraszamy wszystkie chętne osoby! Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie, ale jeśli je masz, z pewnością pogłębisz swój warsztat. Poznasz nasze podejście do florystyki, nasze techniki i naszą filozofię kwiecenia.

Na warsztatach obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

03

Harmonogram

10:00- 13:00 Teoria i praktyka
Pokażę, jak przygotować naturalne kompozycje w wazie wypełnione sezonowymi kwiatami. W międzyczasie opowiem Wam o takich aspektach komponowania kwiatów jak kolor, kształt, tekstura i ruch. Powiem też jak dobieram odpowiednie kwiaty i zieleń do kompozycji oraz jakich narzędzi używam. Następnie to wy będziecie mogły przygotować swoją kompozycję.

13:00-14:00 Przerwa, sezonowy lunch
Zasiądziemy przy stole, aby zjeść pyszny, sezonowy lunch i chwilę odpocząć przed drugą częścią warsztatów. Będzie czas na pytania i rozmowy.

14:00-16:00 Fotografia
Pokażemy Wam jak zaaranżować gotowe kompozycje do zdjęć, by móc wykorzystać je w swoim portfolio. Wspólnie przygotujemy aranżację stołu. Dzięki pięknym tkaninom, naczyniom, ceramice, stworzymy spójną dekorację stołu, którą można odtworzyć na ślubnych przyjęciach i domowych uroczystościach.

04

Fotografie

Warsztaty będą uwiecznione na pięknych i ponadczasowych fotografiach. Każdy uczestnik otrzyma zdjęcia swoich prac oraz ujęcia w trakcie designu. Wszystkie fotografie będzie można wykorzystać w celach promocyjnych i w portfolio uczestnika.

05

Inne

W ciągu dnia dostępne będą przekąski i napoje dla wszystkich uczestników warsztatów.

Dojazd na miejsce warsztatów nie jest uwzględniony w cenie.

W momencie rezerwacji miejsca na warsztatach, uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia pełnej płatności. W przypadku rezygnacji, płatność nie podlega zwrotom. Dopuszczamy jednak możliwość zamiany terminu na inny w przypadku takiego zgłoszenia na 30 dni przed warsztatami.

W przypadku pytań jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji pod adresem sonia@flowerstories.pl

Zarezerwuj swoje miejsce

Jeśli masz pytania dotyczące przebiegu warsztatów lub chcesz zarezerwować swoje miejsce, napisz do nas!
Error, name is required field.
Error, please enter a valid email address.