Wiosenny ślub

Wiosenne warsztaty florystyczne

To zestaw dwóch warsztatów w niższej cenie! Dołącz na warsztaty z kompozycji oraz weź udział w warsztatach z bukietów. Zdobądź kompleksową wiedzę o stylizowaniu ślubów, doborze palet kolorystycznych, gatunków kwiatów i zieleni, by za każdym razem tworzyć najpiękniejszy ślub!

Informacje

01

Termin, lokalizacja, koszt

Warsztaty odbędą się w terminie 22-23 maja 2019 w godzinach 10:00-16:00 w Poznaniu lub okolicach. Dokładne miejsce warsztatów potwierdzimy wkrótce.

Koszt warsztatów to 1300 zł. W przypadku wczesnej rezerwacji do 28.02. koszt warsztatów to 1200 zł. Cena zawiera wszystkie materiały florystyczne, kwiaty, naczynie, prezent powitalny, profesjonalne fotografie oraz sezonowe przekąski.

02

Dla kogo?

Na warsztaty zapraszamy wszystkie chętne osoby! Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie, ale jeśli je masz, z pewnością pogłębisz swój warsztat. Poznasz nasze podejście do florystyki, nasze techniki i naszą filozofię kwiecenia. Co ważne, biorąc udział w dwóch warsztatach możesz obserwować cały proces tworzenia większości typów dekoracji na ślubach, które dekorujemy.

Na warsztatach obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

03

Harmonogram

Harmonogram każdego dnia znajdziecie w osobnych zakładkach na naszej stronie.

04

Fotografie

Warsztaty będą uwiecznione na pięknych i ponadczasowych fotografiach. Każdy uczestnik otrzyma zdjęcia swoich prac oraz ujęcia w trakcie designu. Wszystkie fotografie będzie można wykorzystać w celach promocyjnych i w portfolio uczestnika.

05

Inne

W ciągu dnia dostępne będą przekąski i napoje dla wszystkich uczestników warsztatów.

Dojazd na miejsce warsztatów nie jest uwzględniony w cenie.

W momencie rezerwacji miejsca na warsztatach, uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia pełnej płatności. W przypadku rezygnacji, płatność nie podlega zwrotom. Dopuszczamy jednak możliwość zamiany terminu na inny w przypadku takiego zgłoszenia na 30 dni przed warsztatami.

W przypadku pytań jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji pod adresem sonia@flowerstories.pl

Zarezerwuj miejsce

Jeśli chcesz zapisać się na warsztaty, albo zadać nam jakieś pytania, czekamy na Twoją wiadomość!
Error, name is required field.
Error, please enter a valid email address.