Mini kurs florystyczny Online

Florystyczny Netflix

dla czytelników książki w wyjątkowej ofercie

KUPUJĘ KURS

Wypróbuj kurs za 1 złoty!

szkoła florystyki online, warsztaty florystyki online

„Florystyczny Netflix” od Flower Stories to wyjątkowa platforma learningowa, na której już teraz znajdziesz ponad 80 filmów instruktażowych, do których każdego miesiąca dodawane są kolejne 2 filmy. Z filmów możesz się uczyć zarówno prostszych jak i trudniejszych technik florystycznych, który zainspirują Cię niezależnie czy jesteś florystą amatorem czy profesjonalistą. Wszystkie prace wykonywane są w duchu zrównoważonej florystyki w oparciu o najpiękniejszy sezonowy materiał. Na platformie znajduje się 8 filmów, które przedstawiają proces tworzenia kompozycji, które znajdziesz w mojej książce "O kompozycji.

Standardowo dostęp do platformy możesz wykupić na okres 3, 6 lub 12 miesięcy. Dla czytelników książki uruchomiliśmy opcję dostępu w miesięcznej subskrypcji.Pierwszy miesiąc kosztuje tylko 1 zł, kolejne 39 zł.

kursy florystyczne online, edukacja florystyczna

OBSERWUJ NA InstagramIE:

KUPUJĘ KURS

30

300

16

80+

minut to średni czas trwania tutorialu

kursantów mini kursu

tematycznych modułów

dostępnych tutoriali od ręki

Mini kurs florystyczny online

W środku znajdziesz filmy z których nauczysz się m.in.:

- jak tworzyć kompozycję na siatce i kenzanie, w tym zobaczysz jak układam aż 8 kompozycji z mojej książki "O Kompozycji"

- jak kondycjonować różne gatunki kwiatów i roślin

- jak wykonywać wiszące instalacje i kwiatową łąkę

- jakie książki i publikacje warto czytać

- jak uprawiać kwiaty, które możesz wykorzystać w swoich pracach

i wiele, wiele innych :)

KUPUJĘ KURS

03

02

01

04

Ucz się tak długo jak chcesz

Nowe filmy każdego miesiąca

Najlepsze wskazówki i techniki

Prosty dostęp online

Moje kursy online to cała moja wiedza zdobywana przez lata pracy jako florystka ślubna w Polsce i za granicą. Zdradzę Ci wszystkie najlepsze patenty, które są wynikiem mojej edukacji i doświadczenia! Treści biznesowe pomogły setkom kursantek prowadzić bardziej dochodowe biznesy florystyczne!

Prosty dostęp do wszystkich treści za pośrednictwem dedykowanej platformy. Login i hasło otrzymujesz zaraz po złożeniu zamówienia mailem i od razu możesz się uczyć. Wystarczy dostęp do internetu i dowolne urządzenie: telefon, komputer, czy tablet. Możesz uczyć się w łóżku, na plaży i w tramwaju.

Standardowo dostęp do platformy możesz wykupić na 3 miesiące (199 zł) , 6 miesięcy (299 zł) lub 12 miesięcy (499 zł). W opcji dla czytelników książki, możesz dołączyć w miesięcznej subskrypcji za 39 zł. Ta opcja nie jest standardowo dostępna w naszym sklepie. Znajdziesz ją tylko tutaj.

Każdego miesiąca na platformie pojawiają się kolejne filmy instruktażowe w których pokazuję Wam jak wykonać różne florystyczne elementy. Co miesiąc możesz liczyć na co najmniej dwa tutoriale o łącznej długości minimum 30 minut, które zostaną wgrane na platformę do 30 dnia każdego miesiąca.

Program kursu

Wybierz opcję dla siebie

Jaki dostęp do kursu wybierasz?

02

01

Dostęp na 3, 6, lub 12 miesięcy

Miesięczna subskrypcja

To wyjątkowa opcja dostępna tylko dla czytelników książki, w której dostęp do kursu możesz wykupić w najniższej możliwej cenie. Za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko 1 zł, a za każdy kolejny 39 złotych. Wymaga podpięcia karty, działa dokładnie jak netflix.

Ta opcja dostępna jest dla tych, którzy preferują płatność przelewem. Koszt pakietów to: 199 zł - za 3 miesiące, 299 zł za 6 miesięcy i 499 zł za 12 miesięcy.

Koszt od

Koszt

199 zł

39 zł

Kupuję

KUPUJĘ

"Rewelacja! Serdecznie polecam. Ogrom wiedzy i praktycznych porad, przekazywanych w bardzo przystępny sposób. Bardzo dziękuję i czekam na więcej!"

KTO ZA TYM STOI?

OLA

Cześć, jestem Sonia Twardoń i prowadzę pracownię Flower Stories. Od 2012 roku związana jestem z branżą ślubną, od 7 lat realizuję swoją największą pasję jaką jest ślubna florystyka.

Kształciłam się u polskich i zagranicznych florystów,  swoją wiedzę zdobywałam u najlepszych florystów amerykańskich, brytyjskich, a nawet meksykańskich. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami dzielę się od 2018 roku na warsztatach florystycznych. Od 2019 roku prowadzę także  florystyczne kursy online. Ten mini kurs florystyczny był moim marzeniem, aby dotrzeć ze swoją florystyką do większej grupy odbiorców, którzy doceniają piękno i spokój jaki przynoszą kwiaty. Chcę wszystkim pokazywać jak piękny może być świat wypełniony kwiatami: ich kolorami, teksturami i kształtami. Mam nadzieję, że będziesz to odkrywać razem ze mną!

Zapraszam Cię do mojego świata!

FAQ

KURSY ONLINE FLOWER STORIES

03.

02.

01.

Jak zrezygnować z subskrypcji?

Jak długo będę mieć dostęp do kursu?

Jak działa oferta dla czytelników książki?

W każdej chwili możesz zrezygnować z automatycznej subskrypcji. Wystarczy, że zalogujesz się na platformę, wybierzesz zakładkę "Moje kursy". Tam odnajdziesz kurs, a przy nim przycisk "Wypisz mnie z kursu". Od tego momentu dostęp do kursu zostanie zatrzymany i nie zostaną już pobrane żadne opłaty.

Dostęp do kursu posiadasz tak długo jak długo będziesz opłacał miesięczną subskrypcję. (działa to dokładnie tak jak Netflix). Dołączając do nas, na starcie otrzymujesz dostęp po ponad 80 filmów. Każdego miesiąca wgrywane są conajmniej dwa nowe filmy. Warto z nami uczyć się przez dłuższy czas :)

W ofercie dla czytelników książki możesz wykupić dostęp do platformy za 39 złotych miesięcznie. Aby zrealizować zamówienie, należy podpiąć kartę z której co miesiąc będą pobierane opłaty. Ty decydujesz jak długo korzystasz z mini kursu. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

05.

04.

Czy mogę zapłacić za dostęp do kursu przelewem?

Jak włączyć promocyjny miesiąc dla czytelników?

Jeśli zależy Ci na skorzystaniu z oferty miesięcznej subskrypcji wymagane jest podpięcie karty, z której co miesiąc automatycznie pobierane są środki. Jeśli chcesz zapłacić przelewem, możesz skorzystać z klasycznego dostępu do kursu na okres 3, 6 lub 12 miesięcy. W razie pytań napisz do mnie maila, na pewno pomożemy: sonia@flowerstories.pl

Wystarczy, że składając zamówienie wpiszesz kod rabatowy widoczny na ulotce dołączonej do książki, a za pierwszy miesiąc korzystania z kursu zapłacisz jedynie 1 zł. W ciągu miesiąca możesz zapoznać się ze strukturą i treściami kursu i zdecydować o dalszej nauce. Każdy kolejny miesiąc dostępu do platformy będzie Cię kosztował 39 złotych.

OPINIE KURSANTEK

opinie o kursie florystycznym online
opinie mini kurs florystyczny
kurs florystyki online, kurs florystyczny online

KUPUJĘ KURS

Florystyczny Netflix

Zapisz się do mini kursu florystycznego online

Sprawdź ten kurs i przekonaj się, że nigdzie indziej nie znajdziesz tak wartościowej wiedzy na rynku w takiej cenie!