WARSZTATY FLORYSTYCZNE

Jeśli nie jesteś pewny czy kursy online są dla Ciebie, zapraszamy Cię na warsztaty florystyczne, które prowadzimy w naszej pracowni w Poznaniu. Prowadzimy warsztaty z florystyki ślubnej, na których przećwiczysz jak ułożyć lekkie i naturalne bukiety ślubne, kompozycje na stoły, które są pełne ruchu i kolorów, oraz wyjątkowe instalacje ceremonii, które zachwycą Twoich klientów.

Naszym celem jest wyposażenie uczestników w kompleksową wiedzę począwszy od aspektów estetycznych, doboru barw, czy tekstur, kończąc na technicznych aspektach naszej pracy. Uczestnicy naszych warsztatów otrzymują także komplet zdjęć do własnego portfolio.

Warsztaty florystyczne:

dlaczego warto przyjaźnić się z innymi florystami, przyjaźń między konkurencją

WARSZTATY GRUPOWE

Warsztaty grupowe to idealna okazja, aby podszkolić swój warsztat florystyczny i biznesowy oraz poznać innych florystów z całej Polski. Warsztaty odbywają się w naszej pracowni w Poznaniu. Większość warsztatów grupowych odbywa się w cyklu dwudniowym. Po warsztatach otrzymujesz serię zdjęć do wykorzystania we własnym portfolio.

Warsztaty florystyki od:

1000 PLN

SPRAWDŹ TERMINY 2024

warsztaty florystyczne, warsztaty bukietów ślubnych

WARSZTATY INDYWIDUALNE

Oferujemy także spersonalizowane warsztaty indywidualne dla osób, którym zależy na jak największej ilości wskazówek i uwagi dostosowanej do ich poziomu zaawansowania. Warsztaty odbywają się w naszej pracowni w Poznaniu i mogą dotyczyć takich tematów jak: kompozycje, bukiety, biżuteria florystyczne, kwiatowe instalacje.

Jednodniowe warsztaty florystyki od:

1400 PLN

ZAPYTAJ O OFERTĘ

LEKKA I NATURALNA FLORYSTYKA W OGRODOWYM STYLU

Na naszych warsztatach uczymy jak tworzyć kompozycje, bukiety i instalacje w stylu inspirowanym angielskim ogrodem. Nasze prace wyróżniają ciekawe formy i kolory, które obserwujemy w przyrodzie,

ZAPISZ SIĘ

WSKAZÓWKI DLA FLORYSTÓW

narzędzia florystyczne, torba florysty

Darmowe florystyczne artykuły, poradniki i tutoriale

Zapraszam Cię na mojego bloga, gdzie w regularnie publikowanych artykułach znajdziesz porady i wskazówki dla florystów z obszaru uprawy kwiatów, narzędzi czy technik florystycznych. Czytaj recenzje książek, ucz się jak tworzyć wspaniałe kompozycje i instalacje, oglądaj relacje z naszych wydarzeń. Wszystko tworzymy po to, by Cię wspierać i inspirować w Twojej florystycznej przygodzie!

Codziennie nowe wskazówki i porady jak układać kwiaty i prowadzić własny biznes

OBEJRZYJ FILM

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

“SONIA TO NIESAMOWITA OSOBA Z OGROMNĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM”

MIŁE SŁOWA

"Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach Sonii, które były niesamowitym przedsięwzięciem. Na dwudniowych warsztatach Sonia pokazała nam jak układać kwiaty w kompozycji aby były one lekkie i naturalne i jak najbardziej zgodne z naturą :) Na warsztatach mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami i poznać nowe techniki układania naturalnych bukietów, które będę wykorzystywać już w kolejnej realizacji ślubnej. Sonia sama w sobie to niesamowita osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem, od której można wiele się nauczyć!

Agnieszka i Marcin

Darmowe artykuły florystyczne dla rozwinięcia Twojego biznesu

6 pomysłów na florystykę zero waste

CZYTAJ