Cześć, nazywamy się Sonia i Michał,  a Flower Stories to nasza rodzinna firma florystyczna. Mieszkamy obecnie w Poznaniu, dlatego obszar naszych działań obejmuje województwa wielkopolskie, lubuskie i kujawsko-pomorskie. W przypadku dużych realizacji, podejmujemy się zleceń na terenie całej Polski, a także za granicą.

Sonia – absolwentka filologii hiszpańskiej, konsultantka SAP, która florystykę przełożyła ponad pracę przed komputerem. We Flower Stories odpowiedzialna za design, dobór gatunków, kolorystykę Waszego przyjęcia.

Wspomnienia dziecięcych chwil prowadzą mnie do wieczorów spędzonych pod gołym niebem, leniwych dni w hamaku,  machania nogami na pomoście jeziora. Przywołują obrazy twarzy umorusanych borówkami i soczystym sokiem brzoskwiń,  rąk podrapanych kolcami zrywanego w pośpiechu agrestu, plecionych wianków ze stokrotek, kawowych dalii obdartych z płatków,  cudownej niezmącanej radości zabaw w polu i w ogrodzie, wśród babcinych kwiatów i pnączy winorośli. Długich spacerów w lesie, zapachu ogniska, prostoty harcerskiego życia, jej naturalności.  Duszności gajów migdałowych i przygaszonej zieleni gajów oliwnych, szorstkiego dotyku śródziemnomorskiego piaskowca.

Proces kreatywny jest wypadkową mojego dziedzictwa, trybu życia i środowiska, w którym się wychowałam i żyję. Największą wartość w mojej pracy ma dla mnie minimalistyczny design i bliskość natury. Inspiruje mnie kolor, tekstura, zapach i ruch otaczającego mnie świata.

Michał – człowiek orkiestra, absolwent wychowania fizycznego i techniki rolniczej i leśnej. We Flower Stories odpowiedzialny za logistykę, podział prac w zespole, social media. Buduje dla Was wszystkie ślubne i weselne konstrukcje.