Sonia Twardoń
Florystka, dekoratorka, stylistka

Właścicielka pracowni florystycznej Flower Stories. Żona Michała i mama Celiny.

Z wykształcenia hispanistka. Mówi biegle po hiszpańsku i angielsku. Przez 5 lat pracowała w branży informatycznej świadcząc usługi w zakresie wsparcia SAP dla klientów w całej Europie, gdzie nauczyła się radzić sobie ze stresem i pracą pod presją czasu.

Mieszkała na Majorce, co odcisnęło ogromne piętno w sposobie kreowania przyjęć, które tworzy. W swoich projektach stara się odzwierciedlać śródziemnomorski styl życia: zamiłowanie do architektury, piękna przyrody, dobrego jedzenia i spędzania czasu w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny.

Entuzjastka historii sztuki. Wiedzę zaczerpniętą ze studiów uznaje za kluczową w sposobie układania kwiatów, postrzegania kolorów, tekstur i elementów kompozycji.

Uwielbia podróżować: solo i z rodziną, ostatnio po Azji i kamperem po Europie. Doskonale zna północną część Włoch i Toskanię.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Nasze publikacje

w magazynach i online

Wasze pytania

Faq

01.

Czy masz swoją pracownię?

Tak! Nasza piękna industrialna pracownia mieści się w starych budynkach zakładów WSK w Poznaniu. Wpadnijcie na kawę porozmawiać ze mną o Waszych wymarzonych dekoracjach ślubnych, albo dołączcie do mnie na naszych warsztatach florystycznych!

02.

Czy wykonujesz tylko kompleksowe dekoracje?

Tak. Od roku 2021 zajmujemy się wyłącznie kompleksowymi dekoracjami. Koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów i im chcemy poświęcić naszą całą uwagę. Nie przyjmujemy więc zleceń na realizację samych bukietów ślubnych, dodatków czy wybranych elementów dekoracji.

03.

Z jakim wyprzedzeniem powinnam zamówić dekoracje na mój ślub?

Na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi. Jeśli bierzesz ślub w sezonie ślubnym (maj- wrzesień) to im szybciej zdecydujesz się na współpracę z nami, tym lepiej.

04.

Czy masz jakąś ustaloną minimalną kwotą na dekoracje?

Tak. Nasza minimalna kwota z którą pracujemy to 10 000 zł. Taki budżet daje nam swobodę działania np. dotyczącą wymiany krzeseł czy obrusów, oraz stwarza wiele możliwości stylizacyjnych zgodnych z naszą estetyką i stylem.

Mówią o nas

szczęśliwi klienci

Sonia wykonała na nasz ślub przepiękne dekoracje dbając o dostosowanie ich do motywu przewodniego wesela. Zadbała o to, aby ten dzień był naprawdę piękny i wyjątkowy, a poprzez swój profesjonalizm zapewniła mi, pannie młodej coś, o co bardzo trudno przy organizacji wesela: spokój. Miałam świadomość, że wszystko jest w dobrych rękach.

Agnieszka i Mikołaj

Flower Stories zajęli się kompleksowo dekoracjami na nasz ślub. Wykonali przepiękne, pachnące aranżacje. Sonia doskonale odczytuje potrzeby klientów, wykonuje swoją pracę z niezwykłą starannością i dbałością o detale. Wraz z mężem oraz gośćmi byliśmy na zachwyceni, usłyszeliśmy komplementy od wielu osób również z branży ślubnej, którzy już wiele w swoim fachu widzieli. Polecamy z całego serca.

Hotel Navigator Wesele, dekoracje ślubne poznań, konsultantka ślubna poznań, wedding planner poland

Paulina i Adam

Z ogromną radością mogę polecić Sonię wszystkim Parom Młodym, które szukają niecodziennych dekoracji kwiatowych na swoją ceremonię ślubną. Podczas spotkania uzgodniłyśmy dokładnie szczegóły realizacji, a po krótkim czasie otrzymaliśmy mailowo fantastyczny projekt, dzięki któremu poczuliśmy indywidualne podejście Soni do klienta i jej profesjonalizm. Kwiaty w dniu ślubu były świeże i piękne, a kompozycje idealnie takie, o jakich marzyliśmy podczas przedślubnych przygotowań. Dodatkowo nie sposób nie wspomnieć o fantastycznym kontakcie z Sonią i jej błyskawicznym wręcz odpowiedziom na mniej lub bardziej ważne pytania nurtujące Pannę Młodą <3 bardzo dziękujemy za fantastyczną współpracę!

Joanna i Mariusz

Sonia wspierała nas na maksa i bardzo nam pomogła w organizacji wesela na odległość. Potrafi słuchać, jakie oczekiwania ma klient - wystarczy rzucić jedno hasło a Sonia podaje pełno kreatywnych pomysłów. Rozumie, że TEN dzień jest ważny dla osób, które do niej trafiają, co nie zawsze się zdarza w branży ślubnej. Byłam zachwycona dekoracjami, jakie nam stworzyła, tak od serca i z pasją. Dziękuję!

Karolina i Matteo