Kursy florystyczne online

NATURALNA FLORYSTYKA ŚLUBNA

ZOBACZ FILM
kursy florystyczne online, kursy florystyki online, kurs florystyczny ślubny, kurs florystyki dla amatorów

Naturalna Florystyka Ślubna

Pierwsze kursy florystyczne online już w sprzedaży

Kurs florystyczny online “Naturalna florystyka ślubna” to zbiór 8 lekcji, które pomogą Ci rozwinąć Twój florystyczny warsztat oraz umocnią pozycję na ślubnym rynku. W kursie znajdziesz 7 filmów instruktażowych które krok po kroku pokażą Ci jak ułożyć ślubny bukiet, kompozycję na stół, butonierki, bramkę ślubną oraz rosnącą instalację tzw. łąkę. Do tego cała masa biznesowych porad i bonusów. Wszystko dostępne w każdym momencie, w każdym miejscu!

Sprawdź dostępne kursy florystyczne online

01
kursy florystyczne online, kursy florystyki online, kurs florystyczny ślubny, kurs florystyki dla amatorów

Kurs florystyki ślubnej online

"Naturalna Florystyka Ślubna"

To florystyczny kurs online dla wszystkich osób, amatorów i profesjonalistów, którym bliska jest idea tworzenia lekkiej i naturalnej florystyki. Kurs przedstawia kompleksowe podejście do tematu i pokazuje krok po kroku jak teoretyczne podstawy florystyki możemy przełożyć na teorię by tworzyć niezapomniane aranżacje.

02
kursy florystyczne online, kursy florystyki online, kurs florystyczny ślubny, kurs florystyki dla amatorów

Kurs biznesowy

"Ślubny biznes"

To kurs w postacie ebooka przeznaczony dla wszystkich, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w ślubnym biznesie florystycznym i chcieliby dowiedzieć się jak zacząć. Kurs pokaże Wam jak wyceniać i planować Waszą pracę, przygotowywać oferty i pozyskiwać klienta.

03
kursy florystyczne online, mini kurs florystyki online, kurs florystyczny dla amatorów, kurs florystyczny dla początkujących

Mini kurs florystyczny online

"Florystyczny Netflix"

Ten wyjątkowy kurs florystyczny online dostępny jest w miesięcznej subskrypcji w cenie 39 zł miesięcznie! Każdego miesiąca na platformę edukacyjną dodawane są nowe filmy instruktażowe, które pozwolą Ci rozwinąć Twój florystyczny warsztat w duchu ekoflorystyki. Kurs dostępny jest dla osób o różnym poziomie zaawansowania, także dla początkujących!