Kursy florystyczne online

Zobacz film

Moje kursy florystyczne online to najprostszy sposób aby bez wychodzenia z domu zdobywać wiedzę i umiejętności potrzebne każdej florystyce. To zbiór mojego 6-letniego doświadczenia zdobywanego w pracy florystycznej w Polsce i w Europie: Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech i Finlandii. W moich kursach stawiam na dzielenie się technikami florystycznymi, przydatnymi narzędziami i patentami ułatwiającymi pracę oraz ekologicznym podejściem, które promuje lokalnych ogrodników i własną uprawę kwiatów. To także podróż, która pozwoli Ci zarabiać więcej i prowadzić dochodowy biznes florystyczny.

Pierwsze kursy florystyczne online już w sprzedaży!

Sprawdź dostępne kursy florystyczne online:

MINI KURS FLORYSTYCZNY

Florystyczny "Netflix"

Ten wyjątkowy kurs florystyczny online dostępny jest w miesięcznej subskrypcji w cenie 39 zł miesięcznie! Każdego miesiąca na platformę edukacyjną dodawane są nowe filmy instruktażowe, które pozwolą Ci rozwinąć Twój florystyczny warsztat w duchu ekoflorystyki. Kurs dostępny jest dla osób o różnym poziomie zaawansowanie, także dla początkujących.

Mięsiecznie tylko

39 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

KURS NATURALNA FLORYSTYKA SLUBNA

Kurs florystyki ślubnej online

To florystyczny kurs online dla wszystkich osób, amatorów i profesjonalistów, którym bliska jest idea tworzenia lekkiej i naturalnej florystyki. Kurs przedstawia kompleksowe podejście do tematu i pokazuje krok po kroku jak teoretyczne podstawy florystyki możemy przełożyć na teorię by tworzyć niezapomniane aranżacje.

1499 PLN

SPRAWDŹ KURS

DODATEK BIZNESOWY

Kurs "Ślubny biznes"

Kurs "Ślubny biznes" to kurs w powstaci ebooka przeznaczony dla wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki w ślubnym biznesie florystycznym i chcieliby dowiedzieć się jak zacząć. Kurs pokaże Wam jak wycenić i planować Wasze prace, przygotowywać oferty i pozyskiwać klienta.

399 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Pobierz darmowy ebook "Kompozycja w wazie"

POBIERZ

Naucz się jak układać w naczyniu lekkie i naturalne kompozycje

wykorzystując kolory i tekstury.

OPINIE O KURSACH

Wykupiłam kurs online Soni, zarówno część o florystyce jak i część biznesową. Polecam, jestem bardzo zadowolona. Warty swojej ceny, myślę, że osoby z różnym doświadczeniem w tej dziedzinie mogą skorzystać. Dlaczego? Bo Sonia zarówno dzieli się wiedzą o florystyce, ale też otwarcie zdradza tajniki swoich ulubionych receptur na dekoracje czy biznes - to rzadko spotykane w Polsce 📷

Do tego forma kursu łatwo dostępna, trochę filmów, trochę artykułów, sporo materiałów do pobrania.

Jako, że jestem w ciągłym biegu, przeszłam głównie przez kurs w formie mobilnej - bez zarzutów. Super - dużo fajnego materiału!

Ania Ś.

wady gąbki florystycznej

SPRAWDŹ

ZOBACZ

CZYTAJ WIĘCEJ

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

ZAPISZ MNIE DO NEWSLETTERA