Mini kurs florystyczny Online

Florystyczny Netflix

KUPUJĘ KURS

NAJLEPSZA OFERTA EDUKACYJNA DLA FLORYSTÓW

szkoła florystyki online, warsztaty florystyki online

Ucz się za jedyne 39 zł miesięcznie!

Marzyłaś kiedyś o florystycznym Netflixie? Ja tak, dlatego go dla Ciebie stworzyłam! Ten mini kurs florystyczny zawierać będzie wybrane filmy instruktażowe dodawane na Twoja platformę learningową każdego miesiąca. Z filmów będziesz mógł się uczyć zarówno prostszych jak i trudniejszych technik florystycznych, który zainspirują Cię niezależnie czy jesteś florystą amatorem czy profesjonalistą. Wszystkie prace zostaną wykonane w duchu zrównoważonej florystyki w oparciu o najpiękniejszy sezonowy materiał.

kursy florystyczne online, edukacja florystyczna

KUPUJĘ KURS

OBSERWUJ NA InstagramIE:

02

03

01

04

Najlepsze wskazówki i techniki

Nowe filmy każdego miesiąca

Ucz się ile chcesz

Prosty dostęp online

Moje kursy online to cała moja wiedza zdobywana przez lata pracy jako florystka ślubna w Polsce i za granicą. Zdradzę Ci wszystkie najlepsze patenty, które są wynikiem mojej edukacji i doświadczenia!

Każdego miesiąca na platformie pojawiają się kolejne filmy instruktażowe w których pokazuję Wam jak wykonać różne florystyczne elementy. Co miesiąc możesz liczyć na co najmniej dwa tutoriale o łącznej długości minimum 1 godziny, które zostaną wgrane na platformę do 30 dnia każdego miesiąca.

Znudziła Ci się florystyka? Nie ma problemu, bo uczysz się tyle ile chcesz. W każdym momencie możesz swobodnie zrezygnować z subskrypcji. Będziesz chciał wrócić później? Tak samo serdecznie Cię przywitam!

Prosty dostęp do wszystkich treści za pośrednictwem dedykowanej platformy. Login i hasło otrzymujesz zaraz po złożeniu zamówienia mailem i od razu możesz się uczyć. Wystarczy dostęp do internetu i dowolne urządzenie: telefon, komputer, czy tablet. Możesz uczyć się w łóżku, na plaży i w tramwaju.

Mini kurs florystyczny online

W środku znajdziesz filmy z których nauczysz się:

- jak tworzyć kompozycję na siatce i kenzanie

- jak kondycjonować różne gatunki kwiatów i roślin

- jak wykonywać wiszące instalacje i kwiatową łąkę

- jakie książki i publikacje warto czytać

- jak uprawiać kwiaty, które możesz wykorzystać w swoich pracach

i wiele, wiele innych :)

KUPUJĘ KURS

FAQ

KURSY ONLINE FLOWER STORIES

01.

02.

03.

Chcę hobbystycznie układać kwiaty dla siebie i do swojego domu. Czy ten kurs jest dla mnie?

Jaki typ filmów instruktażowych mogę znaleźć w tym mini kursie?

Czym różni się ten mini kurs od Twoich innych kursów online?

Mój kurs online “Naturalna Florystyka Ślubna” jest kursem dużo bardziej szczegółowym i dokładnym. Jest to kompleksowy kurs ślubnej florystyki, który uczy wykonania wszelkich potrzebnych do ślubu bukietów i dekoracji. Znajdziesz tam nie tylko filmy, ale także ebooka oraz materiały do druku. Ten mini kurs zawiera różnego rodzaju filmy instruktażowe nie tylko skoncentrowane na florystyce ślubnej.

W moim mini kursie każdego miesiąca będą dostępne inne filmy instruktażowe. Pokażę m.in. jak wykonywać kompozycje na siatce florystycznej, jak zrobić wianek dla dziewczynki, jak wykonać kwiatowe kolczyki, wiosenny wianek na drzwi itd. Każdy miesiąc to co najmniej jedna godzinna filmów.

Tak, ten kurs jest doskonałym wyborem jeśli chcesz nauczyć się tworzyć kompozycje i dekoracje do swojego domu. W każdym materiale znajdziesz informacje o potrzebnych narzędziach i możliwych zamiennikach do zastosowania. Podpowiem gdzie możesz je kupić.

04.

05.

Czy muszę zainstalować jakieś specjalne oprogramowanie żeby odtworzyć filmy?

Czy naprawdę mogę zrezygnować z kursu w każdym momencie?

Nie. Logujesz się po prostu na stronie www.kursy.flowerstories.pl – następnie wchodzisz w panel użytkownika i odtwarzasz filmy tak jak na Netflixie. Proste i szybkie! Potrzebujesz więc jedynie dostęp do internetu i możesz oglądać filmy gdzie tylko chcesz.

Tak! Subskrypcja kursu działa tak jak Netflix – z Twojej karty każdego miesiąca co 30 dni jest pobierana opłata w wysokości 39 zł. Wystarczy, że anulujesz subskrypcję i płatność zostanie wstrzymana. Możesz to zrobić w dowolnym momencie.

"Rewelacja! Serdecznie polecam. Ogrom wiedzy i praktycznych porad, przekazywanych w bardzo przystępny sposób. Bardzo dziękuję i czekam na więcej!"

KTO ZA TYM STOI?

OLA

Cześć, jestem Sonia Twardoń i prowadzę pracownię Flower Stories. Od 2012 roku związana jestem z branżą ślubną, od 6 lat realizuję swoją największą pasję jaką jest ślubna florystyka.

Kształciłam się u polskich i zagranicznych florystów,  swoją wiedzę zdobywałam u najlepszych florystów amerykańskich, brytyjskich, a nawet meksykańskich. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami dzielę się od dwóch lat na warsztatach florystycznych. Od roku prowadzę także  florystyczne kursy online. Ten mini kurs florystyczny był moim marzeniem, aby dotrzeć ze swoją florystyką do większej grupy odbiorców, którzy doceniają piękno i spokój jaki przynoszą kwiaty. Chcę wszystkim pokazywać jak piękny może być świat wypełniony kwiatami: ich kolorami, teksturami i kształtami. Mam nadzieję, że będziesz to odkrywać razem ze mną!

Zapraszam Cię do mojego świata!

OPINIE KURSANTEK

opinie mini kurs florystyczny
kurs florystyki online, kurs florystyczny online

KUPUJĘ KURS

Florystyczny Netflix

Zapisz się do mini kursu florystycznego online

Sprawdź ten kurs i przekonaj się, że nigdzie indziej nie znajdziesz tak wartościowej wiedzy na rynku za jedyne 39 zł miesięcznie!