Mini kurs florystyczny Online

Florystyczny Netflix

KUPUJĘ KURS

NAJLEPSZA OFERTA EDUKACYJNA DLA FLORYSTÓW

szkoła florystyki online, warsztaty florystyki online

Ucz się już od 42 zł miesięcznie!

„Florystyczny Netflix” od Flower Stories to wyjątkowa platforma learningowa, na której już teraz znajdziesz ponad 80 filmów instruktażowych, do których każdego miesiąca dodawane są kolejne 2 filmy. Z filmów możesz się uczyć zarówno prostszych jak i trudniejszych technik florystycznych, który zainspirują Cię niezależnie czy jesteś florystą amatorem czy profesjonalistą. Wszystkie prace wykonywane są w duchu zrównoważonej florystyki w oparciu o najpiękniejszy sezonowy materiał.

Dostęp do platformy możesz wykupić na okres 3, 6 lub 12 miesięcy.

kursy florystyczne online, edukacja florystyczna

KUPUJĘ KURS

OBSERWUJ NA InstagramIE:

30

300

16

80+

minut to średni czas trwania tutorialu

kursantów mini kursu

tematycznych modułów

dostępnych tutoriali od ręki

Mini kurs florystyczny online

W środku znajdziesz filmy z których nauczysz się:

- jak tworzyć kompozycję na siatce i kenzanie

- jak kondycjonować różne gatunki kwiatów i roślin

- jak wykonywać wiszące instalacje i kwiatową łąkę

- jakie książki i publikacje warto czytać

- jak uprawiać kwiaty, które możesz wykorzystać w swoich pracach

i wiele, wiele innych :)

KUPUJĘ KURS

03

02

01

04

Ucz się tak długo jak chcesz

Nowe filmy każdego miesiąca

Najlepsze wskazówki i techniki

Prosty dostęp online

Moje kursy online to cała moja wiedza zdobywana przez lata pracy jako florystka ślubna w Polsce i za granicą. Zdradzę Ci wszystkie najlepsze patenty, które są wynikiem mojej edukacji i doświadczenia! Treści biznesowe pomogły setkom kursantek prowadzić bardziej dochodowe biznesy florystyczne!

Prosty dostęp do wszystkich treści za pośrednictwem dedykowanej platformy. Login i hasło otrzymujesz zaraz po złożeniu zamówienia mailem i od razu możesz się uczyć. Wystarczy dostęp do internetu i dowolne urządzenie: telefon, komputer, czy tablet. Możesz uczyć się w łóżku, na plaży i w tramwaju.

Dostęp do platformy możesz wykupić na 3 miesiące (199 zł) , 6 miesięcy (299 zł) lub 12 miesięcy (499 zł). Jeśli decydujesz się na dostęp roczny oprócz już dodanych 80 tutoriali, uzyskujesz dostęp do dodatkowych 24 filmów, które każdego miesiąca będą pojawiać się na Twojej platformie.

Każdego miesiąca na platformie pojawiają się kolejne filmy instruktażowe w których pokazuję Wam jak wykonać różne florystyczne elementy. Co miesiąc możesz liczyć na co najmniej dwa tutoriale o łącznej długości minimum 30 minut, które zostaną wgrane na platformę do 30 dnia każdego miesiąca.

Program kursu

FAQ

KURSY ONLINE FLOWER STORIES

03.

02.

01.

Czym różni się ten mini kurs od Twoich innych kursów online?

Jaki typ filmów instruktażowych mogę znaleźć w tym mini kursie?

Chcę hobbystycznie układać kwiaty dla siebie i do swojego domu. Czy ten kurs jest dla mnie?

Mój kurs online “Naturalna Florystyka Ślubna” jest kursem dużo bardziej szczegółowym i dokładnym. Jest to kompleksowy kurs ślubnej florystyki, który uczy wykonania wszelkich potrzebnych do ślubu bukietów i dekoracji. Znajdziesz tam nie tylko filmy, ale także ebooka oraz materiały do druku. Ten mini kurs zawiera różnego rodzaju filmy instruktażowe nie tylko skoncentrowane na florystyce ślubnej.

W moim mini kursie każdego miesiąca będą dostępne inne filmy instruktażowe. Pokażę m.in. jak wykonywać kompozycje na siatce florystycznej, jak zrobić wianek dla dziewczynki, jak wykonać kwiatowe kolczyki, wiosenny wianek na drzwi itd. Każdy miesiąc to co najmniej jedna godzinna filmów.

Tak, ten kurs jest doskonałym wyborem jeśli chcesz nauczyć się tworzyć kompozycje i dekoracje do swojego domu. W każdym materiale znajdziesz informacje o potrzebnych narzędziach i możliwych zamiennikach do zastosowania. Podpowiem gdzie możesz je kupić.

05.

04.

Jak długo mam dostęp do platformy?

Czy muszę zainstalować jakieś specjalne oprogramowanie żeby odtworzyć filmy?

Dostęp do platformy wykupujesz na 3, 6 lub 12 miesięcy. Im dłużej z nami zostajesz tym cena jest atrakcyjniejsza i dostęp kosztuje jedyne 42 zł miesięcznie. Po tym czasie możesz anulować subskrypcję lub ją przedłużyć.

Nie. Logujesz się po prostu na stronie www.kursy.flowerstories.pl – następnie wchodzisz w panel użytkownika i odtwarzasz filmy tak jak na Netflixie. Proste i szybkie! Potrzebujesz więc jedynie dostęp do internetu i możesz oglądać filmy gdzie tylko chcesz.

"Rewelacja! Serdecznie polecam. Ogrom wiedzy i praktycznych porad, przekazywanych w bardzo przystępny sposób. Bardzo dziękuję i czekam na więcej!"

KTO ZA TYM STOI?

OLA

Cześć, jestem Sonia Twardoń i prowadzę pracownię Flower Stories. Od 2012 roku związana jestem z branżą ślubną, od 7 lat realizuję swoją największą pasję jaką jest ślubna florystyka.

Kształciłam się u polskich i zagranicznych florystów,  swoją wiedzę zdobywałam u najlepszych florystów amerykańskich, brytyjskich, a nawet meksykańskich. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami dzielę się od 2018 roku na warsztatach florystycznych. Od 2019 roku prowadzę także  florystyczne kursy online. Ten mini kurs florystyczny był moim marzeniem, aby dotrzeć ze swoją florystyką do większej grupy odbiorców, którzy doceniają piękno i spokój jaki przynoszą kwiaty. Chcę wszystkim pokazywać jak piękny może być świat wypełniony kwiatami: ich kolorami, teksturami i kształtami. Mam nadzieję, że będziesz to odkrywać razem ze mną!

Zapraszam Cię do mojego świata!

OPINIE KURSANTEK

opinie mini kurs florystyczny
kurs florystyki online, kurs florystyczny online

KUPUJĘ KURS

Florystyczny Netflix

Zapisz się do mini kursu florystycznego online

Sprawdź ten kurs i przekonaj się, że nigdzie indziej nie znajdziesz tak wartościowej wiedzy na rynku w takiej cenie!