Organizujemy warsztaty florystyczne dla osób na różnym poziomie zainteresowania. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych, pasjonatów i profesjonalistów. Pokazujemy jak tworzyć naturalne i swobodne kompozycje i bukiety. Warsztaty prowadzimy dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych, chętnie prowadzimy warsztaty na wieczorach panieńskich.

Zapraszamy do kontaktu sonia@flowerstories.pl

Naszym flagowym projektem są Warsztaty Florystyczne inspirowane porami roku. Sięgamy po sezonowe kwiaty, by uwrażliwić na istotę wpasowania kompozycji kwiatowych do otoczenia, w którym funkcjonujemy!

WARSZTATY FLORYSTYCZNE INSPIROWANE PORAMI ROKU

JESIEŃ, CZYLI  ZANIM OPADNĄ LIŚCIE

warsztaty florystyczne poznań

Wrzesień to wspaniały czas, kiedy kończy się lato i zaczyna jesień. Czas pełen cudnych kolorów, czerwieni, żółci, pomarańczy, złota i brązu. Czas kiedy dostępne są jeszcze wspaniałe letnie kwiaty, róże angielskie, dalie, naparstnice, a pojawiają się znowu pierwsze jaskry, hortensje i cynie. To właśnie wtedy najpiękniej przebarwiają się liście ukochanych roślin i krzewów.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszych pierwszych warsztatach florystycznych inspirowanych porami roku. Zaczynamy właśnie od jesieni 🙂

Dostępne są dwa rodzaje warsztatów: kompozycji oraz instalacji w plenerze.