Warsztaty florystyczne poznań, kurs florystyczny poznań, kurs florystyki ślubnej

KOCHASZ KWIATY?

Edukacja florystyczna dla każdego

Organizujemy warsztaty florystyczne dla osób na różnym poziomie zainteresowania. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych, pasjonatów i profesjonalistów. Pokazujemy jak tworzyć naturalne i swobodne kompozycje i bukiety. Warsztaty prowadzimy dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych, chętnie prowadzimy warsztaty florystyczne na wieczorach panieńskich.

Naszym flagowym projektem są Warsztaty Florystyczne inspirowane porami roku. Sięgamy po sezonowe kwiaty, by uwrażliwić na istotę wpasowania kompozycji kwiatowych do otoczenia, w którym funkcjonujemy! 

Warsztaty w 2019 roku

01
Dekoracje ślubne Poznań

22 maja 2019

"Wiosenne kompozycje"

Przyjedź nauczyć się tworzyć naturalne ogrodowe kompozycje pełne ruchu, tekstur i pięknych palet kolorystycznych. Spędź z nami wyjątkowy dzień w otoczeniu wiosennych kwiatów i gałęzi. Poznaj nasze techniki układaniu kwiatów bez użycia gąbki florystycznej. Naucz się aranżować kompozycje do zdjęć.

02
Warsztaty florystyki ślubnej, warsztaty z dekoracji ślubnych poznań

23 maja 2019

"Wiosenne bukiety"

Dołącz do nas na ten warsztat jeśli chcesz nauczysz się tworzyć ślubne bukiety z których słynie nasza pracownia. Na warsztatach będziesz miała okazję skomponować dwa rodzaje bukietów: dziki, ogrodowy oraz minimalistyczny.

03

22-23 maja 2019

"Wiosenny ślub"

To zestaw dwóch warsztatów w niższej cenie! Dołącz na warsztaty z kompozycji i bukietów i zdobądź kompleksową wiedzę o ślubnej florystyce!

Kursantki

mówią

“Bardzo dziękuje, bo tego właśnie mi było trzeba. Poza tym przygotowałaś się do warsztatów cudnie i mega profesjonalnie. Bardzo mi było miło Was poznać. Będę ćwiczyła i dalej podziwiała Twoją pracę. Pomogłaś mi przełamać się i działać. “

Ada - Warsztaty florystyczne Poznań 2018

“Woow, zdjęcia wyszły piękne! Oczywiście dziękuje za poprzedniego maila z e- bookiem i listą namiarową na fajne rzeczy. Będę szczera; zajęcia, pomysły i Twoje podejście do kwiatów i wszystko co zorganizowałaś było naprawdę świetne. Cieszę się, że mogłam zobaczyć, że spontaniczność i kreatywność (otwarta głowa) daje takie fajne efekty. Robienie coś z taką lekkością i przyjemnością to jest to.”

Sylwia - Warsztaty florystyczne Poznań 2018

Brałam udział w warsztatach "Zimowy Ślub". Jestem bardzo zadowolona. Jeden, intensywny dzień zajęć dostarczył mi potężną dawkę solidnej wiedzy i umiejętności. Wspaniała atmosfera na warsztatach nie tylko dała możliwość nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń "florystycznych", ale również zachęcała do zadawania pytań Sonii - prowadzącej, która fachowo udzielała wszyskich potrzebnych informacji dotyczących pracy z kompozycjami kwiatowymi.

Staszka - Warsztaty florystyczne Poznań 2019