Warsztaty florystyczne poznań, kurs florystyczny poznań, kurs florystyki ślubnej

KOCHASZ KWIATY?

Edukacja florystyczna dla każdego

Organizujemy warsztaty florystyczne dla osób na różnym poziomie zainteresowania. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych, pasjonatów i profesjonalistów. Pokazujemy jak tworzyć naturalne i swobodne kompozycje i bukiety. Warsztaty prowadzimy dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych, chętnie prowadzimy warsztaty na wieczorach panieńskich.

Naszym flagowym projektem są Warsztaty Florystyczne inspirowane porami roku. Sięgamy po sezonowe kwiaty, by uwrażliwić na istotę wpasowania kompozycji kwiatowych do otoczenia, w którym funkcjonujemy!

Kursantki

mówią

“Bardzo dziękuje, bo tego właśnie mi było trzeba. Poza tym przygotowałaś się do warsztatów cudnie i mega profesjonalnie. Bardzo mi było miło Was poznać. Będę ćwiczyła i dalej podziwiała Twoją pracę. Pomogłaś mi przełamać się i działać. “

Ada

“Woow, zdjęcia wyszły piękne! Oczywiście dziękuje za poprzedniego maila z e- bookiem i listą namiarową na fajne rzeczy. Będę szczera; zajęcia, pomysły i Twoje podejście do kwiatów i wszystko co zorganizowałaś było naprawdę świetne. Cieszę się, że mogłam zobaczyć, że spontaniczność i kreatywność (otwarta głowa) daje takie fajne efekty. Robienie coś z taką lekkością i przyjemnością to jest to.”

Sylwia

Brałam udział w warsztatach "Zimowy Ślub". Jestem bardzo zadowolona. Jeden, intensywny dzień zajęć dostarczył mi potężną dawkę solidnej wiedzy i umiejętności. Wspaniała atmosfera na warsztatach nie tylko dała możliwość nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń "florystycznych", ale również zachęcała do zadawania pytań Sonii - prowadzącej, która fachowo udzielała wszyskich potrzebnych informacji dotyczących pracy z kompozycjami kwiatowymi.

Staszka

Warsztaty w 2019 roku

01
Dekoracje ślubne Poznań

22 maja 2019

"Wiosenne kompozycje"

Przyjedź nauczyć się tworzyć naturalne ogrodowe kompozycje pełne ruchu, tekstur i pięknych palet kolorystycznych. Spędź z nami wyjątkowy dzień w otoczeniu wiosennych kwiatów i gałęzi. Poznaj nasze techniki układaniu kwiatów bez użycia gąbki florystycznej. Naucz się aranżować kompozycje do zdjęć.

02
Warsztaty florystyki ślubnej, warsztaty z dekoracji ślubnych poznań

23 maja 2019

"Wiosenne bukiety"

Dołącz do nas na ten warsztat jeśli chcesz nauczysz się tworzyć ślubne bukiety z których słynie nasza pracownia. Na warsztatach będziesz miała okazję skomponować dwa rodzaje bukietów: dziki, ogrodowy oraz minimalistyczny.

03

22-23 maja 2019

"Wiosenny ślub"

To zestaw dwóch warsztatów w niższej cenie! Dołącz na warsztaty z kompozycji i bukietów i zdobądź kompleksową wiedzę o ślubnej florystyce!