WARSZTATY FLORYSTYCZNE INSPIROWANE PORAMI ROKU

Obecnie dostępne mamy szkolenie “Zimowy Ślub” – kliknij TUTAJ

Organizujemy warsztaty florystyczne dla osób na różnym poziomie zainteresowania. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych, pasjonatów i profesjonalistów. Pokazujemy jak tworzyć naturalne i swobodne kompozycje i bukiety. Warsztaty prowadzimy dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych, chętnie prowadzimy warsztaty na wieczorach panieńskich.

Zapraszamy do kontaktu sonia@flowerstories.pl

Naszym flagowym projektem są Warsztaty Florystyczne inspirowane porami roku. Sięgamy po sezonowe kwiaty, by uwrażliwić na istotę wpasowania kompozycji kwiatowych do otoczenia, w którym funkcjonujemy!

Jeśli jeszcze nie jesteś pewna, czy warto wziąć udział w naszych warsztatach, zobacz co mówią uczestniczki poprzednich edycji 🙂

“Bardzo podobało mi się profesjonalne podejście i stworzenie atmosfery. Pięknie wszystko przygotowałaś i nas ugościłaś (miałyśmy co wypić i przekąsić – do tego wszystko było bardzo smaczne i wyglądało świetnie). Mega, że na warsztatach mógł być profesjonalny fotograf. Na dodatek będziemy miały z tego pamiątkę co mnie bardzo ucieszyło! Bardzo fajnie, że było na tyle kwiatów, że można było stworzyć dowolną kompozycje. Nie byłyśmy ograniczone do tak zwanych 3 kwiatów (a z takim kursem też się spotkałam).”

“Wszystko tłumaczyłaś krok po kroku. Świetnie, że powiedziałaś to wprost że podczas układania kompozycji nie wiesz w 100% co wyjdzie i jest to trochę nie wiadoma pomimo, że dąży się do jakiegoś celu (chyba każdy tak ma😉).”

“Ilość godzin wystarczająca aby coś się nauczyć i zainspirować a przy tym nie zmęczyć.”

“Woow, zdjęcia wyszły piękne 🙂 Oczywiście dziękuje za poprzedniego maila z e- bookiem i listą namiarową na fajowe rzeczy. Będę szczera; zajęcia, pomysły i Twoje podejście do kwiatów i wszystko co zorganizowałaś było naprawdę świetne. Cieszę się, że mogłam zobaczyć, że spontaniczność i kreatywność (otwarta głowa) daje takie fajne efekty. Robienie coś z taką lekkością i przyjemnością to jest to.”

 

“Bardzo dziękuje, bo tego właśnie mi było trzeba. Poza tym przygotowałaś się do warsztatów cudnie i mega profesjonalnie. Bardzo mi było miło Was poznać. Będę ćwiczyła i dalej podziwiała Twoją pracę. Pomogłaś mi przełamać się i działać. “