Boho wesele w Folwarku Wąsowo

July 10, 2019

Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia kilku migawek z sierpniowego ślubu Natalii i Juliana który odbył się w 2017 roku. Było to moje pierwsze wesele w Folwarku Wąsowo – wspaniałym miejscu na ślubnej mapie Wielkopolski.

Natalia i Julian na co dzień mieszkają w Niemczech, ale architektura i klimat Folwarku tak ich oczarowały, że zdecydowali się zaprosić wszystkich gości do przyjazdu w folwarkowe okolice. Goście przybyli tłumnie już dzień przed uroczystością i z wielkim sercem włączali się w ślubne przygotowania. Zresztą to międzynarodowe wesele było kwintesencją ślubu w którego organizację zaangażowała się cała rodzina i przyjaciele Młodej Pary. Jedni robili nalewki, inni sklejali papierowe lampiony, które ozdobiły sufit Folwarku, jeszcze inni zwozili stare bibeloty, które dopełniały dekoracje.

Natalia poprosiła nas o przygotowanie całości kwiatowych dekoracji, zarówno na sali jak i w kościele. Przygotowaliśmy również wianki i wianuszki dla druhen i małych druhenek, oraz bardzo zielony i minimalistyczny bukiet dla Natalii. Na prośbę Natalii znalazły się w nim zioła, m.in. rozmaryn i tymianek 🙂 Dekoracje na stołach przygotowaliśmy w delikatnych złotych naczyniach, a wybrane letnie kwiaty miały intensywne kolory przewodnie tej uroczystości, czyli pomarańcz, zieleń i bordo. Świeczniki wybraliśmy w miedzianym nowoczesnym kolorze. Zaaranżowaliśmy również dla Pary małą wiejską strefę chilloutu z kilku słomianych kostek, które stanęły przed wejściem do stodoły 🙂

Nie mogę ukryć, że moje ulubione zdjęcia z tego ślubu to te, na których Natalia i Julian pozują ze swoimi ukochanymi psami. Te przepiękne charty dostały nawet własne obróżki uszyte z tego samego materiału co mucha Pana Młodego. Ta Para naprawdę zadbała o wszystkie szczegóły!

Całość przepięknie uchwyciła na zdjęciach Magda Piechota, u której znajdziecie jeszcze więcej zdjęć z tej pięknej uroczystości 🙂 Możecie je obejrzeć klikając w ten link.

Planujecie wesele w Folwarku Wąsowo? Albo w innej stodole? 🙂 Zapraszamy do kontaktu z nami! Przygotujemy dla Was najpiękniejsze kwiatowe dekoracje!

Kwiaty: Flower Stories

Fotografia: Magda Piechota

Miejsce: Folwark Wąsowo

SHARE THIS STORY