Novel House – dekoracje ślubne dla Oli i Karola

October 20, 2017

Kochani, szykujecie się na ślub w lipcu i zastanawiacie się jakie letnie dekoracje ślubne wybrać? Dobrze trafiliście, bo dzisiaj mam dla Was porcję zdjęć z jednego z moich ulubionych wesel w tym sezonie. Zapraszam Was do obejrzenia kilku klatek ze ślubu Oli i Karola, który odbył się w lipcu w restauracji Novel House w Kamińsku pod Poznaniem. Samo miejsce bardzo polecamy, sala jest przestronna, jasna, ma bardzo dużo okien. Całość zachowana jest w kolorach bieli i szarości, co stwarza duże możliwości aranżacyjne. Dodatkowym plusem jest fakt, że restauracja organizuje tylko jedno wesele na weekend, co jest miłą odmianą w porównaniu z niektórymi lokalami. Dzięki temu, część dekoracji mogliśmy wykonać dzień wcześniej, wszystko odbyło się w dużym spokoju i ze wsparciem Pani Menadżer. Taki klimat naprawdę sprzyja pracy i jest też dużym ułatwieniem dla Młodej Pary!

 Z Olą zdecydowałyśmy się, że nasze letnie dekoracje ślubne przygotujemy w oparciu o cytrusowe kolory. Uzyskałam je wykorzystując letnie kwiaty: ogrodowe róże, eustomy, dalie, pachnący groszek, piwonie. Kompozycje były lekkie i soczyste, całość dopełniało dużo zieleni, bluszczu, srebrne świeczniki na tealighty oraz wysokie szare świece. Do naszych zadań należała też dekoracja sufitu, którą wykonaliśmy z zielonych girland z ruskusu, dekoracja tortu oraz aranżacja małej strefy chilloutu na dworze. Postawiliśmy więc kilka kolorowych leżaków oraz rozwiesiliśmy girlandy z żarówek. Pogoda tego dnia dopisywała, więc widzieliśmy, że sporo gości z naszej strefy skorzystało 😉 Całość dekoracji dopełniła przepiękna kaligrafia wykonana na brzoskwiniowym papierze od Sabiny z White Letters. Byłam zachwycona chwytając te małe cuda do rąk! Sabina przygotowała też dla nas tablicę rozsadzenia gości oraz napisy na słodki stół i do fotobudki. Serdecznie polecamy abyście korzystali z jej usług, kaligrafia naprawdę dopełnia wyjątkową oprawę ślubu!

Wszystkie fotografie, które znajdziecie w poście wykonaliśmy sami 🙂 Chyba powoli dochodzimy do perfekcji 🙂

bukiet ślubny pastelowy poznań bransoletki dla świadkowej poznań

holidays-2017-9

owińska kościół dekoracje ślubne, dekoracje ślubne poznań novel house kamińsko wesele, dekoracje ślubne poznań

novel house kamińsko wesele dekoracje

novel house kamińsko wesele latemnovel house kamińsko wesele

novel house kamińsko wesele

novel house kamińsko weselenovel house dekoracje ślubne, novel house weselenovel house kamińsko weselenovel house dekoracje ślubne kamińsko

novel house kamińsko dekoracje ślubne

novel house dekoracje ślubne, dekoracje ślubne poznań

novel house kamińsko dekoracje ślubne

novel house dekoracje ślubne

novel house kamińsko dekoracje weselne

Novel House Dekoracje Ślubne dla Oli i Karola

Florystyka, zdjęcia: Flower Stories

Miejsce ceremonii: Kościół pw. Św. Jana Chrzciciela w Owińskach

Miejsce wesela: Novel House, Kamińsko

Papeteria: White Letters

Tort: Cukiernia Karpicko

SHARE THIS STORY
KOMENTARZE
ROZWIŃ

Subtelnie , dlatego tak pięknie : )

Pięknie, nie mogę się doczekać naszego ślubu i Twoich aranżacji. 🙂

DODAJ KOMENTARZ