Ślub w plenerze w Pałacu Balcerowo – Asia i Leszek

June 28, 2017

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam zdjęcia ze ślubnej ceremonii Asi i Leszka, która odbyła się w Pałacu Balcerowo w Gnieźnie. Nie przypuszczałam, że jest możliwe, aby w centrum miasta znaleźć tak piękny budynek zlokalizowany w tak pięknym otoczeniu! Pałac otoczony jest niezwykle zadbanym parkiem ze starodrzewami oraz małą architekturą. Znajdziemy tam cudne fontanny, małe budynki, pergole porośnięte pnącymi różami. Od razu widać, że właściciele Pałacu włożyli całe serce w zachowanie uroku tego miejsca.

Grzechem byłoby w takim miejscu robić ślub pod dachem, ale pogoda straszyła nas do samego końca. Około 13 Panna Młoda podjęła decyzję, że ceremonia ma się odbyć jednak w plenerze 🙂 Mimo presji czasu udało się przygotować piękny dziki łuk zdobionymi piwoniami, hortensjami, daliami i różami. Bardzo chciałam, aby całość wpisała się w klimat parku dlatego postawiliśmy na ożywczą zieleń i naturalne wygięcie gałązek. Bukiet Panny Młodej zachowałyśmy w delikatnej biało-różowej kolorystyce i przewiązałyśmy długimi jedwabnymi wstążkami. Butonierka Pana Młodego została zachowana w zbliżonej kolorystyce, a jej bazę tworzyły gałązki oliwne, również obecne w bukiecie.

Cieszy nas ogromnie, że po ceremonii Asia z Leszkiem znaleźli dla nas 2 minuty aby zapozować pod łukiem 🙂 Kochani, bardzo Wam dziękujemy za ten niezwykły dzień!

ślub w plenerze w pałacu balcerowoal-2plenerowy ślub w pałacu balcerowo pałac balcerowo gnieznopałac balcerowo gnieznoal-9pałac balcerowo plenerowy ślubślub w plenerze w pałacu balcerowo

Jeśli planujecie ślub w plenerze w Pałacu Balcerowo i podobają Wam się nasze realizacje, dajcie znać! Chętnie pomożemy Wam zrealizować Wasze marzenia o pięknej ceremonii 🙂

Lokalizacja: Pałac Balcerowo

Kwiaty i zdjęcia: Flower Stories

SHARE THIS STORY
KOMENTARZE
ROZWIŃ
DODAJ KOMENTARZ