Pod słońcem… – ślubna sesja w Toskanii

January 4, 2017

Z początkiem Nowego Roku zabieram Was w podróż do Toskanii, aby pokazać Wam efekty stylizowanej sesji ślubnej, którą mieliśmy przyjemność organizować w sierpniu 🙂

Pomysł na sesję był prosty: uchwycić piękno i prostotę włoskiej natury, oddać klimat cudnego letniego przyjęcia. Florystyka odwoływała się do typowych toskańskich krajobrazów. Bukiet wykonałam z gałązek oliwnych, dekorację stołu z cudownych białych i różowych oleandrów. Karolina ubrana była w eteryczną suknię od Anny Kary i zjawiskowe buty od Bella Belle Shoes.

Ta ślubna sesja w Toskanii odbyła się w uroczej sieneńskiej agroturystyce Tenuta Armaiolo, która na swoim terenie posiada  XIII-wieczną kapliczkę! Gdy tylko zobaczyłam ofertę na Bookingu, długo się nie wahałam. Na wielohektarowe gospodarstwo składają się bowiem gaje oliwne oraz pola winorośli odgrodzone od piaszczystych dróg smukłymi cyprysami. Prowadzi je włoska familia, która od wielu lat zajmuje się produkcją toskańskich produktów takich jak oliwa z oliwek, wino, sery i wędliny. To miejsce jest naprawdę wyjątkowe, czuć, że oddycha historią! Klimat starej villi oddałyśmy więc na cudownej kaligrafowanej papeterii, którą stworzyła mistrzowska Aga Pisze. Dekorację stołów uzupełniły minimalistyczne lniane tkaniny od Lumio, które doskonale komponowały się z drewnianymi krzesłami. Całość pięknie uchwyciła na zdjęciach Darya Kamalowa z The Cab Look Photolab.

ślubna sesja w toskanii, ślub we włoszech

fineartfilmweddingphotographerinitalytuscanytenutaarmaiolo-10

set2

ślubna sesja w toskanii, ślub we włoszech

set10

fineartfilmweddingphotographerinitalytuscanytenutaarmaiolo-88

set4

ślubna sesja w toskanii, ślub we włoszech

ślubna sesja w toskanii, ślub we włoszech

set7

set6

set8

set12
Ślubna sesja w Toskanii:

Flowers&styling: Flower Stories
Kaligrafia: Aga Pisze
Suknia: ANNA KARA
Biżuteria: Jurgita Bridal
Lniany bieżnik i serwetki: LUMIO
Drewniane deski: I Love nature
Modelka: Karolina
SHARE THIS STORY
KOMENTARZE
ROZWIŃ
DODAJ KOMENTARZ