Weranda Home – bukiety ślubne dla Marceliny

June 19, 2018

Dziś chciałabym pokazać Wam dwa bukiety, które miałam przyjemność przygotować dla Marceliny na sesję w Weranda Home. Z jednej strony sesja miała nawiązywać do klimatów boho, z drugiej, miała być świeża i kwiatowa!

Przygotowałam więc dwie propozycje. Pierwszy bukiet był cały biały, ale w zupełnie nowym, eleganckim wydaniu z małą ilością zieleni. Ślubna klasyka, po którą często sięgają Panny Młode. Była to kompozycja wielu gatunków kwiatów: piwonii, goździków, róż, jaskrów, lwich paszczy i pachnącego groszku.

Drugi zrobiłam na kole plecionym z suszonych pnączy winorośli. Tutaj jednak oprócz białych kwiatów zdecydowałam się dodać jeszcze dwa kolory, które dominowały w sesji. Pomogły mi w tym róże cappuccino w kolorze brudnego różu oraz błękitna ostróżka. Zielone pnącza bluszczu idealnie podkreśliły naturalny styl.

Nad całością czuwała najbardziej zorganizowana wedding plannerka jaką przyszło mi poznać- Agnieszka Adamczak Wedding & Event Planner. Wspaniałe zdjęcia zrobiła Aga Bondyra Fotografia. Dziękuję dziewczyny za zaproszenie do tego projektu!

weranda home weseleweranda home wesele, biały bukiet ślubny poznańWesele w Weranda Home, elegancki bukiet ślubny PoznańWeranda Home wesele, kwiaty na ślub Poznańweranda home wesele, biały bukiet ślubny Weranda home ślub w plenerze, florystyka ślubna PoznańWeranda Home ślub, ślubne dekoracje, kwiaty na wesele PoznańWeranda Home ślub, sesja Marceliny i Wojtka

weranda home weseleweranda home ślub w plenerze, boho bukiet ślubny, bukiet na koleweranda home ślub, boho bukiet ślubny, oryginalny bukiet na koleweranda home dekoracje ślubne, boho bukiet ślubny, bukiet na kole Poznańweranda home dekoracje ślubne

Weranda Home Ślub

Organizacja, koncepcja i stylizacja: Agnieszka Adamczak Wedding & Event Planner
Zdjęcia i pomysł: Aga Bondyra Fotografia
Kwiaty: Flower Stories
Miejsce: Weranda Home
Suknia: atelier lawenda
Biżuteria: Decolove Atelier
Wigwam: Ceremonia Dekoracje | SklepWesele.pl | Gallery & Home |
Aranżacja stołu: Puzel
Ręcznie wyszywana kurtka: ZALEA brand
Muchy: FonFon_Shop
Makijaż i fryzura: Kolanowska
Papeteria: Najpiękniejsze zaproszenia
Słodkości: Jedz ciastki
Film: Honey Weddings

SHARE THIS STORY
KOMENTARZE
ROZWIŃ
DODAJ KOMENTARZ