Danka i Erwin: dekoracje ślubne w Herbarium Hotel

May 27, 2018

Od początku wiedziałam, że ślub Danki i Erwina to będzie ślub sezonu, a ich dekoracje ślubne Herbarium Hotel jednymi z moich ulubionych!

Danka i Erwin to para, która zaufała nam w 100%. Ich marzenie o październikowym, jesiennym ślubie było piękne i wzruszające. Nie przeszkodził silny wiatr, ani chmury, uparli się na plenerowy ślub i była to najpiękniejsza ceremonia w jakiej przyszło mi uczestniczyć. Praktycznie nigdy nie płaczę na ślubach, jestem twarda i silna, ale ta ceremonia prowadzona przez Ślub Humanistyczny wydusiła ze mnie morze łez 🙂 Może to zasługa hormonów, bo byłam wtedy w ciąży, ale myślę, że tak naprawdę to miłość i bliskość jaką tam zaprezentowali tak na mnie podziałała 🙂 Najbardziej wzruszał mnie jednak ich spokój, wyciszenie, koncentracja na sobie, czuć było w powietrzu to co jest najważniejsze. Czasami wśród tylu detali i ślubnego szumu naprawdę łatwo zgubić siebie, a tu spoglądaliśmy na dwoje kochających się ludzi, którzy po prostu wiedzieli czego i jak chcą!

Całość Danka z Erwinem planowali zdalnie z Holandii, ale udało nam się spotkać raz w maju, aby omówić jak mogą wyglądać dekoracje ślubne Herbarium Hotel. Danka opowiedziała nam wtedy o swojej wizji tego dnia, o tym, by mocno czerpać z jesieni, by było prosto i elegancko. Zajęliśmy się kompleksowo dekoracją ceremonii i wesela. Przygotowaliśmy spinki do włosów dla uroczych córeczek Pary, bukiet, butonierki, ślub w plenerze oraz dekoracje sali i prezenty dla gości. Wszystko zawierało w sobie dużo liści, dużo kolorów i energii. Jak zwykle z papeterią pomogła mi niezawodna Sabina z White Letters , która przygotowała cudne winietki na liściach 🙂 Do dekoracji wybraliśmy takie kwiaty jak: róże, dalie, jaskry, chryzantemy, anemony, goździki i tawułkę. Łuk przygotowany na ceremonię był jednak delikatniejszy, tak by wpasował się w cudowny ogród Hotelu Herbarium. I mimo tego, że pod stopami szumiały liście, a zimny wiatr hulał nad jeziorem, było tam ciepło i rodzinnie! Dziękujemy, że mogliśmy być wtedy z Wami!

Foto: AJEM stories : fine-art weddings

Kwiaty: Flower Stories

Papeteria: White Letters

Ceremonia: ŚlubHumanistyczny

Miejsce: Herbarium Hotel

Cały reportaż na stronie tutaj

hotel herbarium ślub jesienią

hotel herbarium ślub jesienią

jesienny bukiet ślubny z liści poznań

hotel herbarium first look

hotel herbarium first look

hotel herbarium dekoracje ślubne

hotel herbarium ślub w plenerze

hotel herbarium ślub w plenerze

hotel herbarium ceremonia w plenerze

hotel herbarium ceremonia w plenerze

hotel herbarium ślub humanistyczny

hotel herbarium ślub humanistyczny

hotel herbarium ślub w plenerze

hotel herbarium ślub humanistyczny dekoracje

hotel herbarium przyjecie|hotel herbarium event33720463_1772599069486702_3108196909320241152_ndekoracje ślubne herbarium hotel

dekoracje ślubne herbarium hotel

33713951_1772599276153348_71628187502641152_n

hotel herbarium dekoracje wesela

SHARE THIS STORY
KOMENTARZE
ROZWIŃ
DODAJ KOMENTARZ