Flower Stories – jak pracujemy?

November 4, 2016

Kochani, dzisiaj zabieram Was do pracowni Flower Stories, aby pokazać i opowiedzieć Wam jak wygląda nasza praca na co dzień 🙂

Gdzie działa pracownia Flower Stories?

Nasze kwiaty na ślub przygotowujemy głównie w Poznaniu lub pod Poznaniem, ale obszarem działania obejmujemy całą Wielkopolskę, a nawet Polskę. Chętnie odwiedzimy wszystkie ciekawe miejsca zaślubin i wesel. Wesela to nasza pasja, więc podróże nie stwarzają tu problemów 🙂 W zależności od lokalizacji, dekoracje przygotowujemy w naszej pracowni i przewozimy je na miejsce w schłodzonej ciężarówce, tak aby kwiaty nie straciły na świeżości. Najbardziej delikatne kwiaty, dla których podróż mogłaby być szkodliwa, przewozimy osobno i dodajemy je do kompozycji już na miejscu. Zdarza się też, że większe aranżacje i konstrukcje przygotowujemy w samej sali lub kościele.

Florist

Jak wygląda przygotowanie oferty?

Jeśli trafiliście już na naszą stronę, a oferta wydaje się Wam interesująca, zapraszamy zawsze do indywidualnego spotkania. Jeśli to możliwe, najchętniej spotykamy się w Poznaniu, ale  pary z dalszych okolic umawiają się z nami z powodzeniem na Skype’a 🙂 W czasie tej rozmowy rozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, emocjach, które chcecie aby Wam tego dnia towarzyszyły, a także o budżecie. Taka rozmowa pozwala Wam lepiej poznać Flower Stories i naszą estetykę. Po spotkaniu, w ciągu dwóch tygodni przygotowujemy dla Was wstępną ofertę stylizacyjną wraz z kosztorysem. Następne dwa tygodnie to czas dla Was w czasie którego podejmujecie decyzję o dalszej z nami współpracy. Później podpisujemy już umowę i zabieramy się do pracy.

Florist

Co się dzieje po podpisaniu umowy?

Po podpisaniu umowy, ekipa Flower Stories zakasuje wysoko rękawy do pracy. Pierwszym i najważniejszym dla nas etapem jest wizyta w miejscu ceremonii zaślubin oraz wesela. Na spotkaniu robimy zdjęcia, szukamy miejsc, które można wyeksponować oraz zastanawiamy się co trzeba będzie delikatnie ukryć 🙂 Po takiej wizycie, otrzymacie kilka projektów tablic inspiracyjnych, które zaprezentują Wam klimat Waszego przyjęcia. Przedstawiać one będą kolor, teksturę, nastrój, rodzaje kwiatów czy naczyń, które planujemy wykorzystać w naszych aranżacjach. W zależności od wielkości Waszego przyjęcia do pracy przystąpimy nawet na tydzień przed planowaną uroczystością 🙂 Gwarantujemy jednak, że Wasze kwiaty będą zawsze świeże!

Florist

Dlaczego warto skorzystać z usług Flower Stories?

W naszej ofercie znajdziecie wszystko co potrzebne do zbudowania spójnej koncepcji stylizacyjnej swojej uroczystości. Zainspirujemy Was tym co od wieków inspirowało artystów, teksturą, ruchem i kolorem, by pokazać Wam jak pięknie można “stworzyć”, a nie odtworzyć ślubną uroczystość. Pokażemy Wam jak czerpać z tego co ponadczasowe i unikać trendów by pozostać sobą w tym wyjątkowym dniu. To będzie Wasza uroczystość, przepełniona Waszymi emocjami i charakterem. Flower Stories to rodzinna firma, w której dbamy o to by wspierać lokalnych przedsiębiorców i wytwórców, dlatego współpracujemy z najlepszymi polskimi ogrodnikami, wytwórcami ceramiki, czy tkanin. Wszystko po to, by nadać naszym kwiatom i Waszym weselom najlepszą możliwą oprawę 🙂

Photo: Oswald Małachowski

SHARE THIS STORY
KOMENTARZE
ROZWIŃ
DODAJ KOMENTARZ