Wesele w Herbarium Hotel – Ania & Alex

June 27, 2022

Jeśli trafiłeś na mój blog, bo planujesz lub rozważasz wesele w Herbarium Hotel & SPA to naprawdę nie zastanawiaj się dwa razy. Jest to jedno z bardziej urokliwych miejsc w Polsce, które ostatnio regularnie odwiedzamy z naszymi dekoracjami. Jest to jedno z tych miejsc, w których najczęściej współpracujemy z międzynarodowymi Parami marzącymi o wyjątkowym przyjęciu. To tutaj robiliśmy jesienne holenderskie przyjęcie dla Danki i Erwina, to tutaj dekorowaliśmy eleganckie niemieckie wesele Pameli i Patricka. W tym roku zaproszeni zostaliśmy do Herbarium przez Anię i Alexa, którzy marzyli by swoich brytyjskich gości ugościć w prawdziwie ogrodowym stylu.

Planowanie wesela Ani i Alexa trwało prawie dwa lata, ze względu na pandemię, która zmuszała nas do zmiany terminu. Jednak finalny efekt wart był tego oczekiwania. Surową konferencyjną salę odmieniliśmy w naturalny brytyjski ogród za sprawą zielono białych kompozycji kwiatowych i drewnianych krzeseł. Elegancji dodawały złote dodatki jak sztućce czy podtalerze. Całość spinały lniane serwety i świece z wosku pszczelego w przybrudzonym zielonym kolorze. Lekkość wprowadziliśmy także wymieniając ciężkie zasłony na delikatne tiulowe firany. Wesele odbyło się pod koniec maja, w szczycie wiosny, dlatego wśród wybranych kwiatów znalazły się przepiękne piwonie, róże ogrodowe, jaskry, czosnki i konwalie!

Marzeniem Ani było, aby ceremonia odbyła się w ogrodzie na tle jeziora. Przygotowaliśmy drewniane krzesła, piękny kwiatowy łuk z białymi piwoniami i różami, a także dekoracje za ławkami. Iście brytyjska pogoda towarzyszyła nam w dniu ślubu, dlatego ostatecznie anglikańska ceremonia odbyła się na sali tanecznej. I chociaż na sali było nam trochę ciasno, a zewnętrzne instalacje i strefy chilloutu stanęły dopiero na poprawiny, to szczęścia Ani i Alexa nie było w stanie nic zepsuć.

Realizacja, którą możecie tu oglądać zawierała jeszcze sporo innych dekoracji kwiatowych. Były to bukiety dla druhen, tablice rozsadzenia gości, dekoracje bufetów i zewnętrzne dekoracje, których na zdjęciach nie widać. Nasz kompleksowy design uwzględniał także zaaranżowanie stref chilloutu na poprawiny, które odbyły się w Chacie Grillowej na terenie ogrodu. Jeśli więc marzycie o kompleksowej pomocy w eleganckim i naturalnym stylu, zapraszamy do kontaktu 🙂

Wesele w Herbarium Hotel & SPA – wykonawcy

zdjęcia | Nastassia Chantal

florystyka i dekoracje | Flower Stories

miejsce | Herbarium Hotel

wypożyczalnia | APP Wypożyczalnia Dekoracji

wypożyczalnia | Ślubny Stół

kaligrafia | Literówka MH


SHARE THIS STORY