Konferencja florystyczna Flower Stories 2020

February 2, 2020

Kochani, dziś mam niezwykłą przyjemność zaprezentować Wam wydarzenie jakiego w Polsce jeszcze nie było 🙂 Od ponad roku zastanawialiśmy się nad stworzeniem nowej przestrzeni edukacyjnej w naszym kraju dla florystek i florystów skupionych wokół ślubnej branży. Przyznam szczerze, że pomysł zrodził się z mojej potrzeby budowania grupy i więzi dlatego wymyśliłyśmy projekt, którego częścią same chciałyśmy zostać 🙂 Tak powstała Konferencja Florystyczna Flower Stories 🙂

Czym jest więc Konferencja Florystyczna Flower Stories?

To spotkanie, w trakcie którego na jednej scenie spotkają się najwybitniejsi floryści z całego kraju i z zagranicy, którzy podzielą się z Wami swoim bogatym doświadczeniem i szeroką wiedzą. Formuła zaplanowanego przez nas przedsięwzięcia zakłada poruszenie zagadnień naturalnej, sezonowej florystyki ślubnej. Będziemy mówić o florystyce zrównoważonej, zero waste, o hodowaniu własnych kwiatów. Będziemy pokazywać Wam techniki i narzędzia, które możecie wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Podczas pierwszego dnia spotkania zaproponujemy Wam udział w różnorodnych pokazach florystycznych, które poszerzą Wasze horyzonty i przygotują do zajęć praktycznych. Drugi dzień obfitować bowiem będzie w warsztaty florystyczne, warsztaty biznesowe oraz grupy dyskusyjne, dające możliwość wymiany doświadczeń i poznania innych florystów i ich niesamowitych historii.

Zobacz zaproszenie Siloh Floral!

Rozwiń warsztat florystyczny

Nasza konferencja da Ci niezwykłą możliwość rozwinięcia Twojego warsztatu pod okiem najlepszych florystów z całej Polski i z zagranicy. Poznaj nowe techniki, dowiedz się skąd inni czerpią inspiracje i jak pracują. Zdobytą wiedzę teoretyczną wykorzystaj w trakcie warsztatów praktycznych, które umożliwią Ci stworzenie wyjątkowych kompozycji, mogąc wybierać spośród setek najpiękniejszych kwiatów.

Rozwiń warsztat biznesowy

Ucz się nie tylko jak układać kwiaty, ale jak prowadzić swój własny biznes ślubny. Poznaj najlepszych fotografów i wedding plannerów, których wskazówki pozwolą Ci trafić do Twojego wymarzonego klienta. Konferencja da Ci także możliwość nawiązania nowych znajomości w branży florystycznej – wiemy, że duże firmy szukają do pracy najlepszych! Zabierz ze sobą swoje portfolio i daj sobie szansę na oszałamiający rozwój kariery.

Poznaj innych florystów

Nasza konferencja da Ci niezwykłą okazję do poznania innych florystów i nawiązania z nimi długofalowych relacji biznesowych, ale nie tylko! Naszym celem jest zbudowanie społeczności, która dzieli się wiedzą, nawzajem się inspiruje i motywuje do ciągłego rozwoju.

Dla kogo jest Konferencja?

Na konferencję zapraszamy wszystkie osoby, które pracują w branży florystycznej, lub marzą, aby zacząć swoją przygodę z florystyką. Zapraszamy wedding plannerki, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę na temat pracy florystów i współpracy z nimi. Zapraszamy przede wszystkim dekoratorki i florystki skupione wokół branży ślubnej – ta konferencja została wymyślona dla Was!

Kto wystąpi na Konferencji?

DNa Konferencji Florystycznej Flower Stories 2020 wystąpi 14 prelegentów, a wśród nich floryści, dekoratorzy, ogrodnicy, fotografowie czy wedding plannerzy. Spotkacie tutaj wybitne postacie na polskim rynku ślubnym, takie jak: ART SIZE, MY BIG DAY, SILOH FLORAL, ELENĘ MATIASH, JAM STUDIO, DR BLOOM, UMAJONĄ, ZAPŁOTNIĘ, WESELE Z NATURĄ ORAZ FLOWER STORIES 🙂

Jak wygląda harmonogram i gdzie mogę kupić bilet?

Wszystkie szczegóły dotyczące konkretnego harmonogramu oraz zakupu biletów znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.konferencja.flowerstories.pl Z kodem “flowerstories” otrzymacie 150 zł zniżki na zakup biletów! W razie pytań jesteśmy dostępne pod adresem mailowym sonia@flowerstories.pl oraz inga@flowerstories.pl 🙂

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami!

Konferencja Florystyczna Flower Stories: 23-24.03.2020, Concordia Design, Poznań

SHARE THIS STORY