Refleksje na 29 urodziny!

November 15, 2018

Listopad od zawsze był moim najbardziej ulubionym miesiącem w roku. To miesiąc kiedy świętuję swoje urodziny, czasami pojawia się już pierwszy śnieg i czuć za rogiem zbliżające się Święta Bożego Narodzenia 🙂 To wszystko sprawia, że chociaż dla większości ponury i zimny, listopad jawi się mi jako miesiąc ciepły i rodzinny. To dla mnie taki czas, w którym zaczynam podsumowywać cały mijający rok i snuć plany na kolejny. Przygotowuję swoją listę rzeczy, które chciałabym osiągnąć przed kolejnymi urodzinami i marzę o tym, gdzie chcę być dokładnie za 12 miesięcy!

Bez wątpienia ten rok był dla mnie trudny. Zdecydowanie pierwsze skrzypce grało dla mnie macierzyństwo i odkrywanie się w tej zupełnie nowej dla mnie roli: mamy małej Celinki. Nigdy, przenigdy nie sądziłam, że trafi mi się dziecko wymagające takiej uwagi! Nigdy nie sądziłam, że będę w stanie funkcjonować bez snu, czy bez ulubionego jedzenia, a jednak udaje mi się to już przez 8 miesięcy 🙂 Ciężko być mamą, gdy Twoje dziecko non stop płacze i nie wiesz jak mu pomóc, gdy płacze w aucie, w wózku, a nawet na rękach. Gdy w końcu przychodzi lepszy czas, gdy uspokaja się w twych ramionach, waży już tak dużo, że nie jesteś w stanie go nosić. Gdy widzisz światełko w tunelu, znowu wychodzi kolejny ząb i musisz odkrywać swoje pokłady cierpliwości na nowo 😉 Zmuszona jesteś odłożyć na dalszy plan swoje plany czy pragnienia, spotkania z klientami, zawodowy rozwój. Wszystko jednak dla tego małego człowieka, który ma wyrosnąć na wspaniałą osobę, przekonaną, że jest i zawsze będzie kochany i wspierany przez swoich rodziców.

Cieszę się, że udało nam się w październiku spotkać z Agą Bondyrą, która wykonała dla nas zdjęcia na 7 miesiąc życia Celinki 🙂 Zdjęcia są tak klimatyczne, że musiałam się nimi z Wami podzielić, a za chwilę wywołane trafią na ściany naszego mieszkania. Oddają wszystko to co piękne i pozytywne w macierzyństwie i są wspaniałym prezentem na dzisiejsze urodziny! Nie było łatwo mieć 28 lat, ale dalej przecież pójdzie już z górki, prawda ;)?

Fotografie: Aga Bondyra

sesja rodzinna w poznaniusesja rodzinna w poznaniusesja rodzinna w poznaniusesja rodzinna w poznaniusesja rodzinna w poznaniusesja rodzinna w poznaniu

sesja rodzinna w poznaniu

SHARE THIS STORY
KOMENTARZE
ROZWIŃ
DODAJ KOMENTARZ