Instagram w branży ślubnej

February 15, 2021

We wrześniu 2020 z Instagrama korzystało 8,56 miliona Polaków. Rok wcześniej było to 6 milionów. Instagram jest obecnie 3 największą aplikacją w Polsce: po Facebooku i Pintereście. Nie da się ukryć, że jest też jedną z najważniejszych platform biznesowych. Liczba użytkowników na całym świecie przekroczyła już miliard z czego każdego dnia 200 milionów użytkowników odwiedza co najmniej jeden profil firmowy.

Te liczby mówią już same za siebie. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, docierać do nowych grup klientów i zapewniać wzrost sprzedaży musisz się z Instagramem zaprzyjaźnić.

Jeśli tak jak ja sprzedajesz swoje produkty czy usługi w branży ślubnej to nie możesz lekceważyć potęgi Instagrama. Największą grupę użytkowników aplikacji stanowią kobiety w wieku między 24 a 35 rokiem życia. To jest nasza idealna grupa docelowa.

Swoje konto na Instagramie prowadzę od 2016 roku. Zapewniło mi wiele klientów, zarówno ślubnych jak i biznesowych. Obecnie Instagram jest jedynym miejscem, w którym sprzedaję miejsca na moich warsztatach florystycznych. Każde 6 miejsc sprzedaje się w ciągu 24 godzin. Na Instagramie sprzedaję swoje kursy online i ebooki. Znajduję tu też najbardziej zaangażowanych i lojalnych klientów. Spędzam też tu obecnie najwięcej czasu, chociaż Instagram nie jest moją całą strategią marketingową.

Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić moją wiedzą zdobywaną w ciągu tych 4 lat. Chcę pokazać Wam narzędzia i funkcje z których możecie korzystać, ale przede wszystkim chcę Wam wyjaśnić jak należy Instagrama zrozumieć i używać. Tu nie chodzi bowiem o ilość lajków, obserwatorów i komentarzy. Tu chodzi o okiełznanie algorytmu dla własnych biznesowych korzyści.

Mimo tego, że na IG obserwuje mnie jedynie 3 500 osób, każdego miesiąca sprzedaję tu produkty i usługi za kilkanaście tysięcy złotych. Z tego powodu zdecydowałam się stworzyć Ebooka, w którym krok po kroku pokazuję 10 lekcji, które pomagają nam zarabiać na Instagramie.

Jak to robić? Zapraszam Cię do zagłębienia się w ten kurs. Więcej o kursie poczytasz klikając w zdjęcie powyżej lub link TUTAJ. Zobaczysz jak wygląda spis treści, w czym dokładnie mogę Ci pomóc oraz jakie strategie i narzędzia pokażę.

Co mówią osoby, które kurs już zakupiły?

“E-book zakupiony, na szybko przeglądnęłam i jest rewelacyjny, niby intuicyjnie wiele wiedziałam i wyczuwałam, ale w formie zebranej pozwoli działać z głową i systematycznie. dziękuję.” 

“Sonia webinar świetny a eBook jeszcze lepszy-zaskoczył mnie ! Bardzo polecam”

“Jak zawsze interesująco i rzeczowo. Zakupiony e-book konkretny i w punkt. Dziękuję Soniu”

“Kupiłam już ebooka i jak będę wracać z pracy to już zacznę go czytać 😀 przeglądałam go na szybko i widzę że jest tam dużo fajnych rzeczy i ale też dużo więcej takich o których nie miałam pojęcia! Na prawdę super prowadzisz to wszystko :D”

Więcej opinii i wartościowych treści biznesowych znajdziesz na moim Instagramie.

Nie trać czasu i sam przekonaj się jak możesz wykorzystać Instagrama w swoim ślubnym biznesie! Xoxo Sonia

SHARE THIS STORY