Kurs florystyki online miesięczny

April 21, 2020

Marzyłaś kiedyś o florystycznym Netflixie? Ja oczywiście tak, dlatego go dla Ciebie stworzyłam! Ten mini kurs florystyki online zawiera wybrane filmy instruktażowe dodawane na Twoja platformę learningową każdego miesiąca. Z filmów możesz się uczyć zarówno prostszych jak i trudniejszych technik florystycznych, który zainspirują Cię niezależnie czy jesteś florystą amatorem czy profesjonalistą. Wszystkie prace są wykonane w duchu zrównoważonej florystyki w oparciu o najpiękniejszy sezonowy materiał.


Jak działa ten Mini Kurs Florystyki online?

Nowe filmy każdego miesiąca

Każdego miesiąca na platformie pojawiają się kolejne filmy instruktażowe w których pokazuję Wam jak wykonać różne florystyczne elementy. Co miesiąc możesz liczyć na co najmniej dwa tutoriale o łącznej długości minimum 1 godziny. Wszystkie filmy są wgrywane na platformę do 30 dnia każdego miesiąca.

Prosty dostęp online

Gwarantuję prosty dostęp do wszystkich treści za pośrednictwem dedykowanej platformy. Login i hasło otrzymujesz zaraz po złożeniu zamówienia mailem i od razu możesz się uczyć. Wystarczy dostęp do internetu i dowolne urządzenie: telefon, komputer, czy tablet. Możesz uczyć się w łóżku, na plaży i w tramwaju.

Najlepsze wskazówki i techniki

Moje kursy online to cała moja wiedza zdobywana przez lata pracy jako florystka ślubna w Polsce i za granicą. Zdradzam Ci wszystkie najlepsze patenty, które są wynikiem mojej edukacji i doświadczenia!

Uczysz się ile chcesz

Płatność za kurs odbywa się za pośrednictwem płatności cyklicznych. W momencie zakupu podajesz dane swojej karty i wyrażasz zgodę na pobieranie przez bank stałej opłaty w wysokości 39 zł miesięcznie. Dla wyjaśnienia powiem, że w każdym momencie możesz bez konsekwencji zrezygnować z subskrypcji. Wystarczy jedno kliknięcie i już!

Jaka jest tematyka filmów?

Tematyka filmów jest bardzo zróżnicowana ponieważ zależy mi aby odnalazł się w nich zarówno amator jak i profesjonalista. Z pewnością możesz się spodziewać takich filmów jak wianki komunijne, kompozycje na stół wielkanocny, florystyczne bransoletki, kompozycje na stół ślubny, bukiety okolicznościowe i inne 🙂

Co dostajesz?

  • Co najmniej 2 moduły lekcyjne każdego miesiąca o długości minium 1 godziny
  • Gotowe przepisy na wykonywane bukiety i kompozycje wraz z szacunkowym kosztem
  • Prosty dostęp online za pośrednictwem dedykowanej platformy e-learningowej
  • Masę inspiracji i wiedzy florystycznej od florystyki z długoletnim doświadczeniem na rynku florystyki ślubnej
  • Przystępną cenę
  • Możliwość rezygnacji z subskrypcji w dowolnym momencie

Reasumując, więcej o kursie przeczytasz klikając w ten link, ale pamiętaj jeśli masz jakieś pytania, śmiało pisz na maila: sonia@flowerstories.pl albo przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie 🙂

SHARE THIS STORY