Kurs florystyki online miesięczny

April 21, 2020

Marzyłaś kiedyś o florystycznym Netflixie? Ja oczywiście tak, dlatego go dla Ciebie stworzyłam! Ten mini kurs florystyki online zawiera wybrane filmy instruktażowe dodawane na Twoja platformę learningową każdego miesiąca. Z filmów możesz się uczyć zarówno prostszych jak i trudniejszych technik florystycznych, który zainspirują Cię niezależnie czy jesteś florystą amatorem czy profesjonalistą. Wszystkie prace są wykonane w duchu zrównoważonej florystyki w oparciu o najpiękniejszy sezonowy materiał.


kurs florystyki online, kurs florystyczny online
kurs florystyki online, kurs florystyczny online

Jak działa ten Mini Kurs Florystyki online?

Nowe filmy każdego miesiąca

Każdego miesiąca na platformie pojawiają się kolejne filmy instruktażowe w których pokazuję Wam jak wykonać różne florystyczne elementy. Co miesiąc możesz liczyć na co najmniej dwa tutoriale o łącznej długości minimum 1 godziny. Wszystkie filmy są wgrywane na platformę do 30 dnia każdego miesiąca.

Prosty dostęp online

Gwarantuję prosty dostęp do wszystkich treści za pośrednictwem dedykowanej platformy. Login i hasło otrzymujesz zaraz po złożeniu zamówienia mailem i od razu możesz się uczyć. Wystarczy dostęp do internetu i dowolne urządzenie: telefon, komputer, czy tablet. Możesz uczyć się w łóżku, na plaży i w tramwaju.

Najlepsze wskazówki i techniki

Moje kursy online to cała moja wiedza zdobywana przez lata pracy jako florystka ślubna w Polsce i za granicą. Zdradzam Ci wszystkie najlepsze patenty, które są wynikiem mojej edukacji i doświadczenia!

Uczysz się ile chcesz

Płatność za kurs odbywa się za pośrednictwem płatności cyklicznych. W momencie zakupu podajesz dane swojej karty i wyrażasz zgodę na pobieranie przez bank stałej opłaty w wysokości 39 zł miesięcznie. Dla wyjaśnienia powiem, że w każdym momencie możesz bez konsekwencji zrezygnować z subskrypcji. Wystarczy jedno kliknięcie i już!

Jaka jest tematyka filmów?

Tematyka filmów jest bardzo zróżnicowana ponieważ zależy mi aby odnalazł się w nich zarówno amator jak i profesjonalista. Z pewnością możesz się spodziewać takich filmów jak wianki komunijne, kompozycje na stół wielkanocny, florystyczne bransoletki, kompozycje na stół ślubny, bukiety okolicznościowe i inne 🙂

Co dostajesz?

  • Co najmniej 2 moduły lekcyjne każdego miesiąca o długości minium 1 godziny
  • Gotowe przepisy na wykonywane bukiety i kompozycje wraz z szacunkowym kosztem
  • Prosty dostęp online za pośrednictwem dedykowanej platformy e-learningowej
  • Masę inspiracji i wiedzy florystycznej od florystyki z długoletnim doświadczeniem na rynku florystyki ślubnej
  • Przystępną cenę
  • Możliwość rezygnacji z subskrypcji w dowolnym momencie

Reasumując, więcej o kursie przeczytasz klikając w ten link, ale pamiętaj jeśli masz jakieś pytania, śmiało pisz na maila: sonia@flowerstories.pl albo przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie 🙂

SHARE THIS STORY