Wiosenne kwiaty we florystyce

June 19, 2023

Zapraszam Was dzisiaj na wpis, którym podpowiem Wam jak wykorzystać wiosenne kwiaty we florystyce w bukietach i kompozycjach. Seria ta zrodziła się na moich warsztatach indywidualnych, na których mamy trochę czasu, aby z fotografem udokumentować materiał florystyczny, który wybieram dla moich kursantek. Tym razem Nikodem Pietras przeszedł samego siebie i zdjęcia tak mi się spodobały, że stwierdziłam, że chcę je Wam pokazać w całej okazałości 🙂 Dlatego są tu na blogu wraz z krótkimi poradami, jak poszczególne wiosenne kwiaty możemy wykorzystywać w bukietach i kompozycjach.

W mojej florystyce zawsze staram się sięgać po jak najbardziej zróżnicowany materiał. Wybieram go nie tylko ze względu na kolor, ale także ze względu na pokrój. To właśnie kształt będzie determinował jakie miejsce w bukiecie znajdzie dany kwiat. Większe kwiaty będę umieszczała niżej, delikatne wyżej aby je odpowiednio wyeksponować i pokazać ich lekkość i swobodę. Poniżej zapraszam Was na krótki przegląd moich porad jak używać wiosenne kwiaty we florystyce 🙂

Fotografia: Nikodem Pietras

Po więcej inspirujących wpisów zapraszam na mojego bloga! A jeśli chciałabyś spotkać się ze mną osobiście na moich warsztatach florystycznych, to wszystkie dostępne terminy znajdziesz TUTAJ.

SHARE THIS STORY